Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves kislánynak húsvétra mit?

2éves kislánynak húsvétra mit?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyük húsvétra a lányunknak, nagyot is szeretnék, de nem is tízezrekért..tudtok segíteni?
2012. márc. 13. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én láttam az egyik Angol turiban kb 1méteres plüss nyulat,egy 1000-es volt. Nagy is,olcsó is,és húsvéti is!


Egyébként minek kel húsvétra ajándékot venni??? A csokinyuszi,meg tojás az persze más......

2012. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk tavaly húsvét előtt derült ki hogy katica lesz a jele és a vaterán vettem neki egy használt katicás kétkerekű bicajt pótkerékkel egész évben imádta idén már kerék nélkül akart rajta tanulni még nem sok sikerrel, de mindenesetre az ajándék bejött
2012. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Homokozó készlet, műanyag fűnyíró (ha van kert), lábbal hajtós kismotor. Nálunk ezek beváltak, és egykoron a "nyuszi hozta". :-)
2012. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
husvetra miert is kell ajandek?ez valami uj divat vagy en vagyok lemaradva????
2012. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én világéletemben kaptam mindenkitől, ahogy a lányunk is tavaly.
2012. márc. 14. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Húsvétra mi csokinyulat,bárányt,tojást stb kaptunk,esetleg pénzt.....játékot soha!
2012. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én mindig. De már meg is találtam a megfelelőt, nem is drága, nem is kicsi, és aranyos:)
2012. márc. 15. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!