Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe öltözteted kintre a 2év...

Mibe öltözteted kintre a 2év körüli gyereked? Sapkát adsz rá?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Bady, vékony pulcsi, vastagabb pulcsi és mellény ha fúj a szél, meg vékony sapi. Mondjuk még csak 19 hósak.

3,5 éves lányomat meg trikó, vékony és vastagabb pulcsi, mellény szintén csak ha fúj a szél, sapi vagy fülédő. Még hideg a szél sajnos, ha nem fújna szuper mellény és sapi nélküli idő lenne. Harisnyát csak vékony naci alá adok, normál alá már nem 18-20 fok körül.

2012. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ma délelőtt így sétáltunk (ő motorozott is + játszótereztünk):

hosszú ujjú body, rajta hosszú ujjú póló, azon közepesen vastag tréningfelső (kardigán fazonú), és összekapcsolt farmerdzseki, vékony füles sapi és kendő a nyakában. Vékony harisnya és tréningaci. Mivel fújt a szél, elkelt rá a farmerkabi, de a játszótéren megrekedt a nap, ott leettem róla és a kardiját is kinyitottam félig. Amikor hazaindultunk, visszakapta a dzsekit.

Én legtöbbször adok rájuk sapit, mert egyrészt vagy a hidegtől-széltől szeretném védeni a fül nyirokcsomóit, vagy a naptól a kobakját. A lányomra is adok, ő 3.5 éves, a fiam 2.

2012. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20hónapos múlt a lányom. Ha lemegyünk: vékony harisnya, közepesen vastag naci, bady, vastag pulcsi, puffi mellény, vékony sapi, vékony sál. Nálunk olyan 15-18fok van.
2012. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 éves koráig mindig volt rajta sapka!! Télen vastag, tavasszal-ősszel vékony, nyáron kalap.


Ma rövidujjú body, hosszú ujjú póló, garbó, belül szőrös kardigán. De elég lett volna neki garbó nélkül is. Vékony sapka és tavaszi cipő, kord nadrág harisnya nélkül.

2012. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 hónapos,kint játszottunk délelőtt az udvaron, kb.13 fok lehet.

Body, Harisnya,melegítő,vékony felső,vastagabb pulcis, kiss melény és vékony tavaszi sapka, tavaszi cipő. De majdhogynem melege volt.

2012. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.Van kisfiamnak ilyen kord anyagból lévő kabátja és belül egybe varrva pulcsival.Azt rá lehet ilyenkor adni?22 hónapos.Bocsi az off-ért.
2012. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harisnya, vékony naci, hu. bodyra egy vékony pulcsi és egy átmeneti kabát. Ma még a téli sapka volt a lányomon, de már meleg neki, tavaszit még nem vettem sajnos.
2012. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma az állatkertben voltunk, a fiam 19 hós, a lányom három és fél éves, egyformán vannak öltöztetve (mármint egyforma melegen vagy szellősen). Body (leányzón trikó), vékony hosszú ujjú felső, pulcsi, mellény, alul a nadrág alatt mindkettőnek van még harisnyanadrág, mert folyton leülnek a földre, vékonyabb pamut sapi.
2012. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!