Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves gyerekkel milyen...

2.5 éves gyerekkel milyen programot ajánlanátok a hétvégére Budapesten?

Figyelt kérdés
vasárnap csavarognánk kicsit, játszóházat most nem szeretnénk. mozi, bábszínház, állatkert, bármi szóba jöhet, csak kérlek konkrét helyet írjatok
2012. márc. 16. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tesómék tegnap a Normafánál voltak, mi pedig ma délelőtt a Városligetben. A 26 hónaposomat el sem lehetett rángatni a kacsák, majd pedig a csúszda mellől.

Illetve vasárnap de. 11-re megyünk a MÜPA-ba Amadinda családi koncertre.

2012. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tropicarium, másfél éves kisfiam odavan érte. A Köki Terminálban pedig dinoszaurusz kiállítás van (ez ingyenes)

Bár olyan szép idő van, inkább kinti program kéne, az Állatkertnél kisgyerekkel nem tudok jobbat :)

Jó szórakozást :)

2012. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi, nem ismerem igazán ezeket. Mi van a normafánál? és milyen koncert ez ahová mentek?
2012. márc. 16. 15:42
 4/13 A kérdező kommentje:
az állatkertre gondolok én is most, talán az lesz a legjobb
2012. márc. 16. 15:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, akkor már inkább Budakeszi Vadaspark vagy Veresegyházi Medvefarm. Mint írtam ma a Városligetben voltunk, és az Állatkert előtt embertelen tömeg volt, volt aki 1,5 órát állt sorba jegyért.

A Normafa a budai hegyekben van, szuper játszóterek, séta, erdő, kilátás (kicsit arrébb fogaskerekű).

A MÜPA-ban ütőskoncert lesz a Tavaszi Fesztivál keretében, kimondottan családi program.

2012. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A normafánál nincsen semmi, csak a gyönyörű táj és a friss, szmogmentes levegő. :)

Mi ma a Budai várban voltunk, siklóztunk, meg körbenéztünk, megnéztük az ottani életet. Szerintem az is egy nagyon jó program. Vagy ott van még a Margitsziget, ami szintén remek. A városliget, és persze az állatkert. :)

Ezek mind nagyon jó programok szerintem és a kicsi(k) is biztosan élvezi(k). :)


Jó szórakozást!

2012. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Helyesbítek: van a fogaskerekű (ahogy az előttem író is írta) és a libegő, kicsit távolabb tőle, de nem vészes. :)

Előző voltam.

2012. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is a veresegyházi Medvefarmot mondom(tegnap voltunk).Ha az Állatkert mellett döntötök,készüljetek fel,hogy rettenetesen hosszú sorok vannak(ma jártam arra,és még a Gundel előtt is kígyózott a sor),holott az összes pénztár nyitva tart.Esetleg a Margitsziget.Ott is van egy (kicsi) állatkert.
2012. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Városliget, Margitsziget. Mi ide megyünk.


(Off. Állatkertbe mi ezért szoktunk előre vásárolt jeggyel menni, hogy ne kelljen sorba állni. Neten szoktam venni természetfilmes dvd-t és állatkerti belépő az ajándék. ;))

2012. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi holnap hajókirándulásra megyünk. Ez lesz a 4 éves lányom névnapi ajándéka, de remélem a kisci (14 hós) is élvezni fogja.

Óránként indul, kb 1 órás hajós városnézés, kiköt a Margit-szigeten. Ott eltöltünk egy órát játszóterezéssel, fagyizással, majd a következő járattal visszamegyünk az indulás hellyére. Asszem 9 éves kor alatt ingyenes.

2012. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!