Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » GYED-en lévő, várandós anyukák...

GYED-en lévő, várandós anyukák meddig fog járni oviba a gyereketek nyáron?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
júni 13.ra vagyok kiírva a kistesóval.Egész nyáron nem viszem a nagyot oviba.
2012. márc. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jún. 15-re várom a harmadikat, nekem a legnagyobbom kiscsoportos, a középső még 19 hós, itthon van. Eredetileg azt terveztem, hogy marad itthon a nagy is egész nyáron, de lehet, hogy találunk valami kompromisszumot, mert egyelőre annyira lelkes ovibajáró (mondjuk egy csúcs oviba jár) hogy még hétvégén is menni akar. :-)) Lehet, hogy ha igényli, heti 1-2 napot megy, majd meglátjuk. Igazából nekünk az ovinak játszóháza is van, oda a kicsi is szokott menni szombat délelőttönként (egyszerűen odavannak érte), így az is lehet, hogy az marad meg, így lesz közösség is, ha vágynak rá, amúgy meg lehetnek itthon velem meg az új tesóval.

Igyekszem figyelembe venni az igényeiket és akként cselekedni velük kapcsolatosan.

2012. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!