Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket csinal egy eves gyermeke...

Miket csinal egy eves gyermeked? Miket jatszik szivesen? Jar mar onalloan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva lesz 1 éves a lányom, 3 napja jár önállóan. Kb. 10 lépést tud megtenni. Egyedül már sokáig tud állni, sokat nevet, kiabál, "beszélget" a játékaival, 8 foga van, mindent megeszik, mindenhova felmászik, nem szeret öltözni, utálja a pelenkát. 8-10 hónaposan eljátszott egyedül, de most már nem. Sokat foglalkozom vele, bábozunk, labdázunk, mesélek neki, tárgyakat mutogatok neki, ezeknek elmondom a nevét és hogy mire használjuk! Kedvenc játéka a kukuccsolás! Egész nap elnevetne rajta. Amikor már 20X bújok be a kanapé mögé, akkor is nevet, ha előbújok. Már én érzem magam hülyének! :-)
2012. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 hónapos lett a babám a héten.10 hónapos korától önállóan megy.Nem hagyja hogy etessem, egyedül eszik kis széken kanállal, villával.Műanyag pohárból iszik.Rajzolgat.Csúzdázik.Van egy kisovis tesója, gondolom tőle látja a dolgokat.Én kicsit bánom, hogy nem sokáig volt baba:(
2012. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10-én múlt 1 éves. Hó elejétől jár önállóan.

Hasonló az első válaszolóhoz.

Imád lépcsőzni - mászni felfelé. Széttépkedni a papirokat, huncotkodni. Kivenni a zsepit a zsebemből, és azt is széttépni. Pakolni mindenhol, fiókból-szekrényből pláne.

Hintázni, bár csak 5-10 percet bir megülni benne.

Szájával hangutánzásokat csinál, berreg, dúdú, fúj. Szótagokat mond: gen, ne.

Együttműködik öltözködésnél, átveszi a játékot a másik kezébe, ha a karjáról húzom le a felsőt. Kézzel enni csipeszfogással. Tartja a cumisüvegét iváskor. Pohárból iszik (cseppmentesből onállóan is).

2012. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!