Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menjek vele tovább vagy...

Menjek vele tovább vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés
Kisfiamnál 1 hónapos kora körül vettem észre,hogy a bal pupillája nagyobb mint a másik,voltunk vele szemészeten 2x is,de nem találtak nála semmit én úgy gondoltam,nézessük meg egy másik orvossal is de a háziorvos azt mondta nem szükséges örüljek hogy nem találtak semmit!Eléggé sokat esik neki megy dolgoknak azt hittem eddig ,hogy rám ütött és azért ilyen kis ügyetlen ,de mi van ha a szeme miatt és nincs térlátása?Mit gondoltok volt valaki hasonlóképp?

2012. márc. 19. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben tovább vinném másik orvoshoz, esetleg kifejezettem gyermekszemészhez.
2012. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmi gond, senki nem szimmetrikus, az eltérés teljesen normális is lehet.


De azért én megmutatnám még valakinek, sőt, elvinném neurológushoz, hogy nem valami idegprobléma-e.


Javaslom hallgass az ösztönödre! Ha azt súgja, menj tovább, akkor vidd, amíg ki nem derül, hogy kutya baja. Ha viszont érzed, hogy nincs gond, csak alapos szeretnél lenni, akkor hagyd. Biztos nincsen gond:)

2012. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiamnak babakorában az egyik szemrése látthatóan kissebb volt mint a másik,vittem is szemészetre,de nem találtak semmit,jártunk mi is neurológusnál is.

Mára szinte észrevehetetlen lett a különbség 6 évesen.

Viszont csak az egyik szemével tud kacsintani.

Ő is csetlett-botlott mindig ,lábbujjhegyen járt 4 éves koráig,idegrendszeri éretlenség és figyelemzavar miatt fejlesztésekre járunk.

2012. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttam erről egy tv műsort, ha "nem lóg bele" a pupillába, akkor elvileg nem lesz gond s nem ez okozza. Az én lányom is csetlik botlik, voltunk neurológián, azt mondták minden rendben. Ilyeneket néznek ott, hogy el tud e venni játékot, figyel e a hangokra, van e reflexe. ha ezekkel minden rendben, akkor egészségesnek veszik. 6 hónapig jártunk, mindig csak ezeket nézték. Nem írtad mennyi idős, de ha csak nemrég kezdett járni és nincs más probléma,akkor szerintem várj egy-két hónapot, hátha ügyesebb lesz.
2012. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat!


Decemberben múlt 2 éves a fiam,ő is lábujhegyen jár,de viszont elég ügyes fut gyorsan,de mindig úgy néz ki mint aki el akar esni ha kimegyek vele az udvarra vagy sétálni mindig egybe van a gyomrom!Szerintem visszük tovább és neurológushoz is ,csak megnyugtatás képpen!!!

2012. márc. 22. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!