Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Júliusban lesz a fiam 3 éves,...

Júliusban lesz a fiam 3 éves, itthon már bilibe pisil egy ideje, de kakilni csak pelusban hajlandó, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktasam rá arra, hogy a délutáni alváshoz már ne kelljen pelus? És az utcára sem.

Szeptemberben mehetne oviba ha ez a kérdés megoldódik.


2012. márc. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt. Nem kell tenni semmit, majd magától fog az is menni bilibe, csak több idő kell neki. De szeptemberig tutira nem lesz vele gond.
2012. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Addig simán leszokik róla. Szerintem próbáld meg, hogy nem adsz rá pelenkát, amikor kimentek. 10-15 percenként kérdezgesd, hogy kell-e pisilni. Sikerülni fog, és rájön, hogy sokkal kényelmesebb pelus nélkül, így valószínűleg a kakiláshoz sem kell majd.

A délutáni alváshoz se adj rá pelust, inkább adj rá egy réteg ruhával többet. Párszor be fog pisilni az ágyba, de arra is rá fog jönni, hogy milyen rossz érzés. Nem kicsi már a fiad, egy kis rásegítéssel pikk-pakk sikerül!

2012. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úgyanígy vagyunk, az enyém is júliusba lesz 3. a pisi már tavaly nyár óta megy bilibe, de a kaki csak pelusba. meguntam, simán kisgatyát adok rá, persze abba is belekakil, de remélem pár nap és megunja a tisztába tevéssel járó herce-hurcát. már olyan nagyfiú a pelushoz.

kitartás!

2012. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14.58as vagyok. az alvások és séta előtt mindig pisiltesd meg és akkor nem kell majd pelus.
2012. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! Remélem minden úgy lesz ahogy írtatok, jön a jó idő belevágunk :-)))
2012. márc. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!