Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kisfiadat kiengeded...

3,5 éves kisfiadat kiengeded az utcára biciklizni a nagyobb szomszéd fiúkkal?

Figyelt kérdés
6 és 8 éves nagyfiúk vannak az utcában és a fiam tegnap itt sírt, hogy ő ki akar menni velük...nekem főznöm kellett és egyedül nem engedtem ki....túlféltem? Ki kellett volna engednem? Nem forgalmas helyen lakunk, néha jön egy-egy autó.
2012. márc. 24. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Ha megbízhatók a gyerekek én kiengedném. Az én fiam is ennyi idős, a 12 és 6 éves unokatestvéreivel szokott kimenni. A nagyobbik nagyon félti és nagyon vigyáz is rá.
2012. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2012. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

én nem engedném ki.

kicsi még 3,5 évesen, hogy szülő nélkül legyen kint!


na meg azért nagyon nem mindegy, hogy 12 éves unokatesó, vagy 8 éves szomszéd! egyik serdülő rokon, nyilván félti, másik egy gyerek akinek semmi köze a kicsihez!

nem figyel még egy 3,5 éves, ha jön egy autó és épp egy repülőt les vagy elmászik előtte egy bogár, már kész a baj.

2012. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem, őszintén én a zárt kerítésen belül sem engedem ki egyedül az udvarunkra a fiam, igaz még csak két éves. Kaptam is érte hideget-meleget, mert paramami vagyok, de ez nem érdekel, ha majd vlami baja történik akkor hiába verhetem a fejem a falba, hogy lehet, hogy nem kellett volna.
2012. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még az 5 évesemet sem engedem ki egyedül! Udvaron kinnt lehetnek órákat, ha én bent főzök, de utcára egyszersem! 3 éves a kisebb.
2012. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem engedném ki!
2012. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
eszembe nem jutna! a kérdés sem fogalmazódna meg bennem...
2012. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egy 3,5 évest nem.a 6 évest sem,a 8 évest már igen,ha tudom mennyire tud biciklizni.ha óránként jön egy autó és az elé esik ki,az ugyan mindegy.
2012. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi vidéken, zsákutcában lakunk. 6 éves volt a fiam mikor egyedül kimehetett biciklizni úgy, hogy csak a saját utcánkban lehetett. 8 évesen mehetett a szomszéd utcákba is tekerni. 10 évesen már egyedül elmehetett a mamához biciklivel, de már ismeri az alapvető KRESZ szabályokat.
2012. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Ennyi idos a gyermekem, 8 eves az unokaocsem, de nem, nem engednem ki oket. De nem csak az utcara, a kertben sem hagyom oket teljesen egyedul, ha egyutt jatszanak. Nagyon max pisilni szaladok be, vagy megkavarni az etelt. De inkabb kiviszem magammal a kertbe a munkamat, amit lehet es kozben fel szemmel oket nezem.


Szoval en nem engednem, kicsi meg.

2012. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!