Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallott már valaki ilyet?...

Hallott már valaki ilyet? Bogyó és Babócás tortát szeretnék csináltatni venni kislányomnak. Bp. és környékén.

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen tortára általad vitt digitális képet ostyalapra ételfestékkel rányomtatnak, és kész a babócás torta:) de formatortát is csonálnak szinte mindenhol, csak nyomtatás egy képet a figurákról, hogy marcipánból megtudják formázni. Árban 7-8 ezer forint a formatorta. Az ostyalapos sima általad választott torta, + 1500 kb. Az ostyakép rá.
2012. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vaterán is lehet ilyet kapni!
2012. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én már 2szer csináltam házilag, marcipánból. Maga a torta be volt vonva marcipánnal, és síkban volt rajta mindenféle bogyóékhoz tartozó figura. Igaz elég macerás volt, de megérte. Másodjára már volt rutinom, kidolgoztam egy egyszerűbb megoldást rá,de a látvány uaz volt. Esetleg csinálj sk egyet! Régen vettem fényképes ostyákat és azt rá a házi tortára,de nem mindig sikerült szépen a tortára tenni. Bár lehet az ostya hibája is volt,mert volt hogy tök jó lett,volt hogy nem, miközben az eljárás uaz volt. Tehát azt is ki kell tapasztalni. Cukrászdában is rendelhetsz kész tortára ostyát,és formatortát is rendelhetsz, marcipán bevonattal és figurákkak,de készülj fel hogy drága, nagyon drága... 10ezer körül mozognak az egyedi formatorták és nem is olyan nagyok! A neten vannak bogyóbabócás torták, nézd meg a gugli képkeresőjében.
2012. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vele vedd fel a kapcsolatot:


[link]

2012. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!