Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kisfiamnak szeretnék...

1 éves kisfiamnak szeretnék kreatív játékokat venni (gyurma, kréta, óriás rajzlap). Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A Crayola termékek között van olyan, amit már 1 éves kortól ajánlanak. Mi a legjobb? Hol kapok óriás rajzlapot amit ki tudok teríteni a földre és azon alkothat? Melyik gyurma a legjobb? (házit már készítettem, de szeretném bővíteni a kínálatot) Köszi előre is!
2012. márc. 28. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz mi kulfoldon elunk de a Tescoban vettem (igy gondolom otthon is kaphato) ilyen baba ceruzakat aminek van egy "gumo" a vegen es jol megtudja ragadni a kezevel a picur. Nem baj ha a szajaba veszi mert nem mergezo, babaknak lett kitalalva es egymasra is epitheto. A fiam pakolni is szerette oket egymasra. Igaz o 17 honapos volt amikor kapta. rengeteg szin van egy dobozban es itt 3£ volt ami otthon kb. 1000-1100Ft.


[link]


A masik amit a fiam nagyon szeretett 1 evesen az az osszeepitheto gumi hopehely alaku jatek volt. Ezket is pakolta, ragta... Aztan olyan 17 honaposan kezdte oket osszeepiteni. Szerette mert elenk szines volt es a kis kezeknek nagyon jo. O ezt 7 honaposan kapta de akkor csak maszott utannuk es ragta oket. 1 eves kora korul kezdte oket tanulmanyozni meg pakolni. Ezt tobb helyen is lattam jatekboltokban, crayola termek es ott talahatok ahol a ceruzak meg a festekek:


[link]


Sajnos gyurmazni a kisfiam nem szeret. Igy ebben nem igazan tudok tanacsot adni. :(


A tomy-nak van olyan kerek nagy matraca amire pici vizet kell csepegtetni, hogy nedves legyen. Vannak hozza kis pecsetelok kulombozo allakzatokkal, meg ha a baba ranyomja a kezet akkor kezlenyomat is marad rajta vagy lablenyomat stb. Ha megszarad akkor eltunik igy lehet kezdeni elolrol. Nekunk nem volt igy nem tudom mennyire jo de gondoltam megemlitem hatha erdekel:


[link]

2012. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol egy evesen meg nem nagyon fog ezekkel jatszani, nem fog rajzolni, gyurmazni. Meg ket evesen se nagyon, de akkor mar jobban erdekli, hogy te mit gyurmazol, rajzolsz. Majd ket es fel, harom evesen inkabb.
2012. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Óriási rajzlap gyanánt mi háztartási csomagolót vettünk és azt terítettem ki a földre.Az én egy éves fiam fogja a cerkát és össze vissza firkál rá nagyon élvezi.Amit nagyon szeret még a duplo lego és olyan fa vonat amin színes kockák vannak és azokat kell rápakolni.
2012. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Merítek belőle! :)
2012. márc. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!