Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kaptatok már visszajelzést a...

Kaptatok már visszajelzést a gyed kompenzációs igényetekre?

Figyelt kérdés
Aki igen, megírná, hogy mikor küldte vissza az igénylőlapot? (én február közepén igényeltem meg, de még nem jött vissza válasz, hogy elfogadták-e.)
2012. márc. 28. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
semiit nem kaptam rola!
2012. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még semmitsem!!
2012. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elutasították az igényemet. Múlt héten kaptam meg a választ, január végén adtam be.
2012. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ma mondták telefonba,hogy utalják a mostani gyedemmel visszamenőleg is.
2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Itt olvastam a gyakori kérdéseken, hogy valaki lepecsételve visszakapta az igénylőlapját, hogy elfogadták az igényt. Én nem kaptam ilyet, kíváncsi vagyok fogok-e. Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 3. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam vissza semmit lepecsételve mégis elmondták a telefonba,hogy 6300ft havi kompenzáció jár.hozzáteszem 8700ft-al kaptam kevesebbet
2012. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!