Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cegléd bőrgyógyászat rendelés?

Cegléd bőrgyógyászat rendelés?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mikor van rendelés.Köszönöm.
2012. márc. 28. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Két orvos van, Dr Petrik Judit - sokan negatív véleménnyel vannak róla, én kifejezetten szeretem, nagyon kedves alapos nő. Pedig a bőrgyógyászok nem szeretik a Diane35-ösöket...


I. Bőr- és nemibeteg gond., szakrendelés IV. em. 411. 505-685

Dr. Petrik Judit

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek

8:30-14:00 09:00-14:00 08:30-13:00

II. Bőr- és nemibeteg gond., szakrendelés IV. em. 410 505-685 E Dr. Vágó Áron 09:30-15:30 07:30-10:00 07:30-11:30

2012. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Véletlen elküldte [link] de itt a link, és a Rákoczi úton lévő SZTK-ban rendel. A második táblázatban van a két orvos.
2012. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Erről a dr. Vágó Áronról is van egy-két negatív vélemény! Édesanyámat félre diagnosztizálta és most kétszer olyan rosszul néz ki, mint mielőtt hozzá mentünk volna! Én nemrég elmentem hozzá elég csúnya foltokkal az arcomon, amik hidegre-melegre, erőteljesebb mozgáskor jönnek ki. Úgy lehordott a rendelőben
2014. dec. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igaza van az előttem szólónak, egy pofátlan orvos... Hatalmas szája van. Hozzá mentem a nagyon érzékeny, szinte mindig vörös arcommal, és konkrétan azt mondta, hogy ő nem azért van itt, hogy ilyen hülyeségeket hallgasson. Aztán kiküldött. Én sztk-s rendelésen voltam, de ha magánra mentem volna, akkor biztos másképp viselkedik... :-)

Nem is értem, hogy kapta meg a doktori címet... Senkinek nem ajánlom.

2014. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Régi a kérdés, de hátha valaki látja. Ceglédi SZTK-s rendelésre kell időpont/butaló ?

Köszi

2016. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak lent kell a kartonozóban regisztrálni és kivárni amíg szólítanak.
2016. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Régi kérdés,de van amire kell beutaló! De nyugodtan kérdezz rá a kartonozoban,hogy milyen vizsgálatra készülsz,és megmondják😊Szép napot!
2017. okt. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pajtikaa válasza:
Sziasztok, egy kérdésem lenne, Doktor Vágó Ádámhoz járok az SZTK-ba, az lenne a kérdésem, hogy valakinek írt már fel Roaccutant?
2018. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!