Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ikresek! Beadnátok picikéiteke...

Ikresek! Beadnátok picikéiteket oviba 2,5 évesen ha munkába kéne állnotok? Eddig csak velem voltak szinte, de ott majd egymást támogatják, igaz?

Figyelt kérdés
Olyan nagy dilema, de kb. 100 ezer ft lenne a különbség, ha visszamennék dolgozni. aztán amikor rájuk nézek, hogy az én kis babáimat már pár hónap múlva más gondozza?? olyan kettős érzelmek dúlnak bennem. Más is van így?
2012. márc. 28. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Van,akinek jóval hamarabb is be kell!
2012. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz,h ikreseket kérdezel,de nekem kis korkülönbségesek a gyermekeim(mindenki ikreknek gndolja amugy őket,11 hó).

Kicsi 14,hós,nagy 25 hós volt,mikor kénytelen voltam beadni őket bölcsibe. Egy csoportba voltak. Számíthattak egymásra,ott támogatták a másikat,volt testvéri veszekedés is. De könnyen beszoktak együtt. Emiatt ne aggodj,ott lesznek egymásnak biztos pontként.

Ikreknél teljes munkaidő esetén is igényelheted a gyest fizu mellett.

Minden szülőt megvisel a gyermek elszakadása,főként az első,legyen ovi,vagy bölcsi. Gyermekek sokkal könnyebben veszik az akadályt,még itthon sirtam,ők nagyban játszottak odabent a bölcsibe.

2012. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!