Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kerékpár gyerekülést szeretnék...

Kerékpár gyerekülést szeretnék venni, de milyet?

Figyelt kérdés
Az biztos hogy mindenképp hátsó gyerekülést akarok, de kb ennyi amit biztosan tudok.Tud nekem segíteni valaki,akinek van tapasztalata ebben a dologban.

2012. márc. 31. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt néztem, hogy jó magas legyen a háttámlája. Nekünk a teleszkópos volt a nyerő, mert nincs csomagtartója a biciklinek.
2012. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mit jelent az hogy könnyű vagy nehéz gyerekülés kg-ban?
2012. márc. 31. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. Nem szoktam le s föltenni. Nekem van első is, annál oké, számít mert ha a kicsit nem viszem, akkor leveszem az ülést.
2012. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kerestem egy hasonlót, mint nekünk van. Kb hasonló árban vettük. A márkája lehet nem egyezik, de pont ilyen a mienk is.

fontos volt nekünk, hogy hátul ilyen szellős legyen, mert rengeteget megyünk biciklivel. Ezek a hézagok hátul nagyon jók. Magas a háttámla, ez is fontos. Állítható a lábtartó magassága, ez is fontos volt nekünk, mert még kicsi volt amikor megkapta, és a lába így biztonsággal rögzíthető.

2012. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg még ami eszembe jutott, azért jobbak ezek a konzolosak, mert ha bukkanókon megyünk akkor nem üti a fenekét amikor pattan a bicaj. Ez rugózik. Ha csomagtartóra szerelhető lenne, az nagyon kemény lenne rossz úton.
2012. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt kell eldöntened, hogy olyat akarsz, ami dönthető, vagy ami nem dönthető. nekem a testvérem javasolta, hogy mindenképp dönthetőt vegyek. Ők nem olyat vettek, és nagyon megbánták. A kisfiúk állandóan elalszik benne, és lebiccen a feje...

Csomagtartótok van-e, vagy adaptereset szeretnél(több adaptert is lehet hozzá venni, és így nagyon egyszerű az egyik bringáról a másikra átrakni).

Ha ezeket eldöntötted, már csak a pénztárca szab határt. Meg persze, hogy melyik tetszik.

Mi ilyet vettünk:

[link]

Nem olcsó, de mi nagyon sokat bringázunk, és jó lenne, ha nem kellene évente újat venni.

Nagyon szeretjük. Egyébként a hamax a legjobb a piacon(szerintem)-nagy a választék, jó minőségűek.

A bukósisakot ne felejtsétek el!!! sokszor hallani"én úgysem esek el soha" ,"csak a boltig megyek vele" A férjem mentőorvos, vitt már kórházba néhány kisgyereket, akin nem volt sisak...

Ne adj isten, csak egyszer történjen meg a baj-és nem is a bringás hibájából, annyi őrült van az utakon, aki észre sem veszi, hogy gyerek van mögötted....

Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van és bevált!

Mid a 11 hónapos kislánynál, mint a 4,5 évesnél. Utolsót reggelente az oviba viszem vele!

2012. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!