Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok a Köki, vagy Örs...

Tudtok a Köki, vagy Örs környékén üzletet, ahol Scamp zoknit tudok venni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Sehogy nem éri meg megrendelnem, elmenni nem tudok oda...hol lehet vajon kapni itt felénk??

köszi



2012. ápr. 1. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Elefáni babadiszkontok forgalmaznak scamp termékeket (az nem tudom, vajon zoknit is, mert mi csak body-t, pulcsit és nadrágot vettünk), viszont egy telefont megér. A boltokhoz link: [link]
2012. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a minimanó-ban vettem, közel van az örshöz, kb 290 ft-ért. www.minimano.hu

2012. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
így van. Minimanó :)
2012. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köööösziii csajok!! :-)))
2012. ápr. 4. 21:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Tuti jókat vettem! Köszi még 1x. :-) Nagyon örülök, mert sok pénzt kiszórtam másfél év alatt zoknikra feleslegesen, de ez nagyon jó, nem csúszik le, nem szorít, a méret is nagyjából stimm, és jó az anyaga, jópofák a minták is, szal boldog vagyok!
2012. ápr. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!