Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dm-es babylove pelenkából...

Dm-es babylove pelenkából melyik méret lenne jó a fiamra?

Figyelt kérdés
Liberobol az 5-ös méretet használjuk most. 11 kg a fiam.
2012. ápr. 3. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

4+-ost próbáld.

12 kilós fiamra az volt jó, de Liberoból kellett az 5-ös.

2012. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 4+-os pelenka legújabb változata szerintem kisebb, mint 2 héttel ezelőtt. Mi 5-öst fogunk már venni. Emellett az 5-ös tesco-s pelust használjuk éjszakára.
2012. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MI is babylovet-ost használunk, a minap mondta a férjem, hogy nahát, mennyit nőtt a gyerek, mert ő bizony már alig tudja a 4+-os pelenkát normálisan ráadni a gyerekre. Én csak legyintettem, gondoltam már megint össze-vissza beszél, mert a gyerek ey centit sem nőtt egy hét alatt és nem is hízott.

Épp új zacskó 4+-ost bontottunk.

Lehet, hogy a férjemnek volt igaza??? Ez most nagyon meglepett.

Az tény, hogy elég passzentos már ez a méret. Lányunk 2 éves, 92 cm és 13 kg körül van.

Lehet, hogy akkor én is 5-et veszek már legközelebb!

2012. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kisfiam is 2 éves, 11,2 kg és 88 cm. Szerintetek nekünk jó lenne a 4+-os? Nem ismerem még ezt a pelenkát, ezért vagyok tanácstalan. Amúgy látszik a zacskóján hogy "új" vagy "régi" a pelus?
2012. ápr. 3. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Közben eszembe jutott, hogy már vettünk 5-öset, csak félre volt rakva, mert nagy lett. Most megnéztem, pár centivel hosszabb a dereka, mint a 4+-osnak, de szélességben nem látok különbséget. Az viszont most feltűnt, hogy az 5-ösnek gumírozott hátul a dereka, a 4+-osnak pedig nem. Régen a Libero is gumis volt hátul, nem tudom, hogy most milyen, mert már másfél éve nem vettünk, nekem túl vastag volt.

Ez a DM-es vékonyabb a Liberonál, de vastagabb a Pampersnél.

Mi megaboxot veszünk, én nem látom, hogy a dobozok között lenne különbség, nincs ráírva semmi.


Kicsit nagyobb volt a lányom, mint most a fiad, amikor az 5-öset vettük, január első hetében. Emlékszem, mert akkor fogyott el a Pampers és váltani akartam. Ebből az következik, hogy kb 3 hónap kellett, hogy egy méretet kinőjön.

Ha úgy gondolod, hogy a fiad még 3 hónap múlva is pelenkás lesz, nyugodtan vedd meg az 5-öset, ha nagy, elrakod Te is mint én, és veszel kisebbet. A pelus nem romlik meg és az ára meg csak megy felfelé.

Azért próbáld kuponnal venni!

2012. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma megyek a Dm-be és megnézem hogy vannak a kilók a 4+-nál és az 5-nél. De szerintem elég lesz a 4+-os. Kis csomaggal fogok venni először. A Libero megváltozott és nem előnyére. Gumis maradt a dereka, de vékonyabb lett a hátulja. Valakik jobban szeretik a vékony pelusokat, nekem viszont jobban bejön a vastagabbak.
2012. ápr. 4. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Szió,


amit mi veszünk (bebish és pine pelenkák) azok úgy vannak méretileg, hogy 4MAXI 7-18 kg, és 4MAXI + 9-20 kg között.

Szerintem még elég nektek a sima maxi.

Az a bebishből pl csak 2.690 ,- Ft

2012. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!