Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok jó ovit, bölcsit...

Ajánlanátok jó ovit, bölcsit a 15. kerületben? Mikor van a beíratkozás?

Figyelt kérdés

Kissebb gondban vagyunk, mert senkit, semmit nem ismerünk a kerületben. Május közepén fogunk a Páskom Parkba költözni. A nagynak ovit, a kicsinek bölcsit keresek.

Igazából azt sem tudom, hogy egyáltalán beiratkozhatunk-e. Ugyanis pillanatnyilag a 13. kerületben lakunk, itt dolgozik a férjem is, (én a 9.ben fogok). Ha beviszem a beiratkozásra a lakás adásvételi szerződését, akkor elhiszik, hogy tényleg ott fogunk lakni?

Azt sem tudom, hogy vannak-e várólisták a kerületben, van-e hely, stb?


2012. ápr. 4. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Xv.kerben lakom kezdjük az elején, bölcsit nem helyileg választasz de baromi nagy a várólista ha még csak most fogod beíratni talán jövő szept-től lesz hely..

bölcsit én se tudok jót a nagyfiam a kontyfa utcai bölcsibe volt de botrány ami ott van..

most a kicsit nem tudom hova iratom ..

az ovinál is nagy a várólista így 90%ban csak oda veszik fel ahova helyileg tartozol..

ott mostanság vannak beíratások, ha kérdésed van írj nyugodtan

2012. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Igen, ez a gondom, hogy nem tudom hogy irassam be a 15.kerületbe, hiszen még nem ott lakunk. :( Pedig elvileg mellettünk lenne egy ovi. Páskom park 18.ba költözünk, és van egy ovi a 24-ben. Tökéletes lett volna.

2012. ápr. 5. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket hogy így beirathatod e, az a legegyszerűbb..

első voltam

2012. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem is Budapesten lakom de be lehet iratni ettől függetlenül, már beszéltem az egyik ovival. Állitólag náluk nincs várólista sőt most is van hely, akár már most mehetne. Egy összevont ovit hivtam fel azt hiszem Hartyán és "nem tudom milyen" ovi, a Hartyán köz-ben van. :O Fent van itt a neten is, keress rá és hivd fel őket. Én azért vinném oda mert nálunk van várólista és félek nem fogunk bekerülni ez meg viszonylag közel lenne.
2012. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és május 2.hetében van a beiratkozás előző héten pedig nyilt hét.
2012. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. ápr. 17. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Bölcsit mindenképp a nádastót ajánlanám. Szuper, szuper gondozókkal:)
2012. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szió, anyósom óvónő a XV. ker-ben.

Azt nem mondom hogy túl jók ott az ovik, de elég rugalmasak.

Ne félj tőlük, biztosan fel fogják venni a gyerkőcöt :)

2012. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!