Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan anyukákkal szeretnék...

Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni, akiknek elhunyt a gyermekük?

Figyelt kérdés

-Mennyi idős volt?

-Miben hunyt el?

-Mikor?

-Hogy élted túl?

-Van tovább lépés?



2012. ápr. 5. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi történt??

Ezt a dolgot nagyon nehéz túl élni/lépni de az élet nem áll meg.

Az idő a sebeket be nem gyógyítja,de a fájdalmon enyhít:(

2012. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom anyukákkal szeretnél beszélni! Én még nem vagyok az sajnos! Nekem húgom hunyt el 3 naposan! Hirtelen indult be a szülés nagyon sok vért vesztett anyukám sokkot kapott ő még épp időben kapott vért utána de a babát nagyon megviselte leállt 3 nap után a keringése! Hozzáteszem a főorvosra várni kellett más orvosnak nem engedték hogy foglalkozzanak anyuval, mert mondta hogy csak ő végezheti el a császárt! Túl sokáig oda volt! Ha előbb jött volna csak egy picivel másabb lenne most! Lenne egy 10 éves húgom! Igaz pár napot élt de elfelejteni nem lehet örökre az emlékünkben él! Az idő múlásával ritkultak a belénk hasító fájdalmak! Úgy gondolunk rá valamiért meggondolta magát az utolsó pillanatban még sem hozzánk akart jönni vissza szólította magához a Jó Isten és mi elengedtük! Örökre fájni fog ez az egy biztos, de az emlékeinkben mindig csak mosolygósan emlékszem vissza rá! Te elmeséled hogy veletek mi történt?
2012. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de történt veled ilyen tragédia? Vagy más okból tetted fel a kérdésedet?
2012. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok azért írhatnál....
2012. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Sajnos igen,történt velem ilyen tragédia,ezért sem ülök a gép előtt éjjel nappal.Örülök ha túl élek egy egy napot.

Úgy látom itt nem találok megértő fülekre.

2012. ápr. 6. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj én nem akarlak basztatni, mert tényleg nem! De én leírom neked őszintén hogy nálunk mi történt te meg nem írsz semmit szóval szerintem ez így nem korrekt ezen akadtam ki! Vagy amit írtam akkor arról sem kérdezel! Akkor mit akarsz hallani vagy hogyan akarsz beszélgetni! Vagy mit értsünk meg vagy hogyan tudjunk neked segíteni feldolgozni ha nem írod le mi történt! Nem tudom mi történt de sajnálom remélem sikerül enyhíteni idővel a fájdalmadat!
2012. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még annyira friss lehet,hogy képtelen rola beszélni...vagy éppen rosszul van még,s képtelen írni.
2012. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anya testvére hunyt el, 96-ban, 32 évesen. Önmaga vetett véget az életének.

Ekkor még élt nagymamám, nagyon nehezen viselte az egész család, de igyekeztünk lelket önteni egymásba, figyelni a hozzátartozóinkra. Nem szabad feladni, akármi is történik!

Az idő majd begyógyítja a sebeket!

2013. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!