Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekülést válasszak?

Milyen gyerekülést válasszak?

Figyelt kérdés

2és 3és fél éves fiaim vannak.nekik szeretnék nem túl drága gyerekülést amit ritkán használnánk.

[link]

én ezt néztem.ha tudtok jobbat segítsetek!

köszönöm


2012. ápr. 6. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a gyerekülés egyszerüen szuper unokahúgomnak van ilyen rózsaszínbe és nagyon jó
2012. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!szereztél egy kis örömöt :)

még egyet találtam

[link]

ez is tetszik

mi a véleményed?véleményetek?

2012. ápr. 6. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:

1.nem írtad, hogy melyik gyerek hány kiló és milyen magas

2.próbáljátok bele őket az ülésbe, ne csak látatlanba vegyetek!

3.az autóba is be kell próbálni, mert nem minden autóba köthető be akármelyik ülés. Igaz, mi a hordozóval jártunk így, mert unokatesóm autójába nem tudtuk bekötni, és azóta óvatosak vagyunk.


Én láttam Naniát élőben, borzalmas az anyaga, nyáron beleizzad a gyerek, az biztos.

2012. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítségedet!

nagyobb 13 kiló a pici 10és fél.de nem kövérek.kis örökmozgók.a másik fajtáról ha tudnátok valamit azt megköszönöm!az amúgy jobban tetszik.akkor neten nem érdemes vásárolni.de van még egy bibi a kocsit jövőre le szeretnénk cserélni.ezeket az üléseket pedig nem 1 évre venném.

2012. ápr. 6. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak kíváncsiságból néztem meg egy Naniat - mert itt annyira ( és annyian) ajánlgatják - , de megmondom őszintén, hogyha ingyen adnák, akkor sem ültetném bele a gyereket. Az anyaga borzalmas! - mint ahogy már írta az előttem szóló is. Arról pedig, hogy milyen fapados, inkább ne is beszéljünk! Mintha egy darab deszkán ülne a gyerek. Szóval én sem ajánlom.

Nem tudom, anyagilag meddig fér bele, de akkor inkább nézzetek Touragoo-t, az jóval kényelmesebb, és a huzata is más.

2012. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!