Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 39 fokos...

Mit csináljak a 39 fokos lázzal, hogyan csillapítsam?

Figyelt kérdés
Lányom 7 éves, tegnap este óta 39 fokos lázzal, kissebb nagyobb megszakításokkal, kap antibiotikumot, algopyrint, panadolt, hűtőfürdőt, most priznicelem. Lemegy, de ismét az egekbe ugrik. Félek, hog yez nem csak egy virusos valami.
2009. jún. 17. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem vidd orvoshoz ,ha vitted már akkor szólj neki h lemegy aztán visszaszökkenik,mert ez már nem piskóta!igazából minden lehetséges dolgot megtettél,szerintem agyógyszerek adagolásán kívűl már sokmindent Te nem tehetsz.Szerintem ide orvos kell! üdv.:szandi
2009. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom 3 napig tart a fiamnak is volt 39 fölötti.

Csak germicidet 6 oránként, lázkupp.Virus.A panadol ere gyenge meg az aspirin is,de a kettöt miért adod együtt?

GERMICID és 6 óránként.Majd 2 nep mulva lehet este kupp és nappal panadol kb.10 ml.

2009. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűtőfürdőt és törzsborogatást ajánlok.

Törzsborogatás:Egy szobahőmérsékletű vízbe vizesíts be egy nagy lepedőt,majd csavard ki h nem csöpögjön,és teljesen tekerd bele tetőtöl talpig.Persze azért kapjon levegőt.

Hűtőrüdőt meg ahogy olvasom tudod.

remélem javul az állapota

ui.: igyon nagyon sok folyadékot lehetőleg vizet.

2009. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15:14-es vagyok:és a lepedőt kb 10 percenkénk cseréld
2009. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!