Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan mesét, könyvet keresek,...

Olyan mesét, könyvet keresek, ami kórházról, műtétről szól, megérti egy 3,5 éves, akire ez vár néhány héten belül. Ismertek ilyet? Valaki olvasott a kórház előtt, alatt ilyen könyvet felkészítés gyanánt? Címet, esetleg szerzőt szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, a fiam kisebb (2 éves múlt akkor 3 hónappal), és nem műtötték, de két hetet voltunk a kórházban nem rég (infúzió, szurkálás vizsgálatok, nem kelhetett fel napokig), én megvettem neki Marék Veronikától a Boribon beteg című könyvet. Napjában többször elolvastuk. Én is azért döntöttem emellett, mert nem találtam kórházasat, biztos van, de nem volt időm keresgélni, hirtelen kerültünk kórházba.
2012. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


én anno kiskoromban kaptam,3 éves voltam a mandulámat vették ki. minden benne vanÉ vizsgálatok,műtét,egyebek.én megértettem,szerettem,és vittük oda is.

2012. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az előzőleg ajánlott könyv volt meg. Nagyon szerettem, és nem nagyon rázott meg a kórház és műtét. igaz én nagyobb voltam, majdnem iskolás...
2012. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, engem fog jobban megviselni, nem a gyerkőcöt, de próbálok erős lenni.
2012. ápr. 11. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Márti baleste című könyv
2012. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!