Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani autós dvd...

Tudnátok ajánlani autós dvd lejátszót, amit a gyerek út közben nézhet?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, amit a hátsó fejtámlához kell rögzíteni és hosszabb utak esetén nézheti rajta a mesét.
2012. ápr. 10. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Az autóban olyan jókat lehet beszélgetni, énekelni, hülyülni. Mi rengeteget jártunk autóval Olaszország vagy Horvátország legdélebbi részére is akár és soha nem volt szükségünk ilyenre. Mai napig emlékszem milyen jókat hülyültünk tesóimmal a kocsiban.

Én nagyon ellene vagyok az ilyeneknek, kapcsolatrombolónak tartom és a másik hogy egy idő után nem csak a hosszú útra fogja követelni a gyerek.

Bocsi, tudom nem a kérdésre válaszoltam..Jár érte a lepontozás.

2012. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Philips volt/van, autós szettel, amivel lehetett rögzíteni a fejtámlához, két kijelzős. Apunak Hyundai van, semmi különbség nincs köztük. Ami árban tetszik azt vedd meg, nem olcsó, és igazából nagy kínálat sincs belőle az üzletekben.
2012. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hol lehet egyáltalán ilyet venni? A márka lényegtelen, inkább a minőség a lényeg, hogy pl. akkor is lehessen látni a kijelzőt, ha süt a nap. Nagyon laikus vagyok a témában.

Elsőnek, majd ha nagyobb lesz a gyerek, akkor lehet, de egyenlőre ezek hosszabb távon nem kötik le, beszélni még most tanul (20 hónapos), testvére nincsen, viszont akárhova megyünk 20 perc után sír, hogy ő kiszáll az ülésből és próbálja kapcsolgatni. Itthon tapasztalom, hogy a meséket nagyon jól elnézegeti, ezért gondoltam.

2012. ápr. 10. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk alpine van, kb 4 éve használjuk és elégedett vagyok vele, igaz nem volt olcsó annó. Műszaki cikkeket árusító boltban nézelődj.
2012. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off: Ha meg már tud beszélni, mint a mi 2,5 évesünk, be nem áll a szája, te fáradsz el a sok kérdés-válaszba.... Én elöl ülök már régóta (mióta rendes gyerekülese van, nem a hordozó), nem akartam hozzászoktatni, hogy állandóan nekem kell foglalkoztatnom, nemsokára jön a kistesó, akkor úgyis ő lesz mellette. Mire megszokta az ülést és érdeklik a kívül látotattak (mondhatni egy 1,5 órás útból összesen 1 órát elvan) elfáradunk a párommal a sok dumában, éneklésben, válaszolgatásban, ne is beszéljünk az "aaapaaa, ooott vaaaaagyuuuuuuuuunk" nyafogásról (ami már csak most megy az utóbbi időben, előtte ordítás is volt).

Szóval le kell szögezni: egy felnőttnek is sok sokszor akár egy 1,5 órás út is, nemhogy egy 2 évesnek, vagy egy gyereknek, főleg a mai ülésekbe odakötve (nem úgy, mint nekünk régen: térdelve, fekve, ülve, bárhogy lehettünk, nem számított a zsiguli hátsó részén :o)))


Szóval, a mai okostelefonok világában a párom kitalálta (nálunk is terv volt a dvd), hogy az ő elég nagyképernyős okos telóját ráapplikálta (tartóval) az én ülesem fejtámaszához, és a fiam azon nézte a 2 órás úton kb fél órát a chuggingtont és bogyó babócát. fél óránál tovább ez sem kötötte le, úgyhogy nem akarlak elkeseríteni: ugyanúgy ülni kell egyhelyben odakötözve az üléshez....

Szóval nálunk bejött az okos teló, ha nektek van esetleg hasonoló nagyképernyős, akkor ezzel is megoldható, nem kell külön dvd lejátszó.... De ne várj csodákat, főleg egy 20 hónaposnál....

2012. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!