Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislanyomnak pajzsmirigy...

Kislanyomnak pajzsmirigy alulmukodese van, orokolte tolem, sajnos. Most 2 eves nyolc honapos, gyogyszeres kezelest kap, fejlodessel minden rendben. Akinek szinten alulmukodeses a babaja, irna nekem hogy megosszuk tapasztalatainkat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

off Ne haragudj,hogy nem a kérdésre válaszolok,de hogyan derült ez ki?

én is pm~es vagyok és van egy 2éves lányom

2012. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!Engem is érdekelne nagyon hogy hogy derült ki ez a kislányodnál,hány kg,mit mondtak..stb?Érdekelne minden,nagyon megköszönném ha megosztanád velem.Fiamnak,most 2éves,lehet ez a baja,nov.5-re kaptunk időpontot az endokrinológiára csak.20 kg,és 2éves.Nincs úgy semmi baja,de a gasztroenterológián tovább küldtek ide a súlya miatt,úgyhogy most eléggé aggódom...

Köszönöm ha irsz pár mondatot!

2012. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok,bocs a kesoi valasz miatt!En szules utan kertem hogy vegezzenek nehany laborvizsgalatot,valoszinu anyai megerzes volt.Mivel terhesseg alatt is szedni kell a gyogyszert,igy eloszor azt gondoltak hogy az anyatejjel kerult at a goygyszer es atmeneti a dolog,viszont fel eves koraban amikor mar nem szopott,szinten rosszak lettek a laboreredmenyek,igy sajnos gyogyszeres kezelesre kerult a sor es sajnos ezt valoszinuleg nem is fogja kinoni,valtozhat a helyzet kamaszkoraban ,akkor tortenhet csoda de kicsi az esely ra,viszont gyogyszerrel teljes erteku eletet el,szepen fejlodik,vigyazni kell a sulyara mert elhizhat.
2012. szept. 24. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én kislányomnak is pajzsmirigy alulműködése van. A családban senkinek nincs, vagy legalább is a szűk körben.

Nála úgy derült ki, hogy 6 hetesen még mindig sárga volt,és nem mozgott, nem evett,csak aludt és bambult. Kórházba kerültünk, kétszer 1 hétre és a kezelőorvos megcsinálta az újszülöttkori szűrővizsgálatot, ekkor derült ki, hogy ő átcsúszott rajta jó eredménnyel (?!) 2 hónapos kora óta szedi a gyógyszert. Ő mindenben le volt maradva mozgás és értelmi szempontból. Sokat jártunk korai fejlesztőbe, dévény tornára. Mostanra nagyon szépen rendbejött, de még nem beszél, csak szótöredékeket mond. Decemberben lesz 3 éves. A Ti gyerekeitek beszélnek?

2012. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Kislanyomnal idejeben eszrevettuk mint irtam ,de az alulmukodesnek is tobb fajtaja van,szerencsere nalunk az FT4 rendben volt kezdettol fogva,igy ertelmi es fizikai lemaradas nem is volt,mondjuk kesobb kezdett el jarni:egy eves es harom honapos volt de ezzel meg nem tert el az atlagtol,most harom eves es ket honapos folyekonyan beszel de persze egy normal harom eves szokincsevel.Ha gondolod irj privit.
2012. szept. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!