Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lágyéksérv kislánynak, volt...

Lágyéksérv kislánynak, volt valakinél?

Figyelt kérdés

Tegnap sokat görkorizott a lányom(6 lesz), és este fürdésnél nagyon ki volt neki dudorodva hosszan egy részen, majd később visszahúzódott.

Az apukájának volt csecsemő korában lágyéksérve...


Holnap elviszem dokihoz...de addig érdekelne, h. várjunk még vele, vagy mielőbb műteni kell?Köszi


2012. ápr. 24. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A kislányomnak 2 évesen volt. Akkor azt mondta a doki, hogy ráérünk 10-12évesen is megműttetni, nem kell sietni. De megműttettük a legközelebbi időpontban, hiszen pici gyerek, felvesszük, hordozzuk, futkozik, játszik, stb. Nem akartuk megkockáztatni, hogy bármilyen mozdulat is fájjon neki vagy baj legyen. Nem is emlékszik rá. Bikinivonalban vágtak, így a vágás is csak közelről látszik. Én azt ajánlom, hogy ha van rá lehetőségetek, mindenképp most műttessétek. Könnyebben túl esik rajta, nem fog emlékezni sem rá, és ti is nyugodtan szeretgethetitek, nem fogtok fájdalmat okozni neki.

Jobbulást :)

2012. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ha minél előbb túlesik a műtéten így könnyebben gyógyul.
2012. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Tegnap az óvónéni is megerősített minket a gyanúnkban. Délután megyünk a dr nénihez.

Köszi a válaszokat!

2012. ápr. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!