Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves lánynak milyen ballagás...

7 éves lánynak milyen ballagási ajándékot szoktak venni?

Figyelt kérdés
7 éves leányzónak lesz a ballagója, de nincs ötletem, hogy ilyenkor mit szoktak venni neki. Várom a tippeket, öötleteket :)
2012. ápr. 25. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mekkora ballagást tartanak, sokan lesztek, lesz ebéd? Mennyit szánsz rá? Arany gyűrű, vagy fülbevaló 10.000. Ft. Ilyen korban a lányok már szeretik az ékszereket. Ez maradandó, nem egy újabb játék amivel 2 hétig játszik, nem ruha amit fél év alatt kinő!

Vagy OTP lehet kapni autós takarékbetétkönyvet, 5-10-20-50 ezer forintos címletekben.

2012. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 éves lánynak ballagás? Utána meg a szülők nem bírják egymást túllicitálni mindenféle iskolai rendezvény kapcsán. És fel vannak háborodva, hogy sok az osztálypénz, meg drága a kirándulás, meg minden amit be kell fizetni. Ami egyébként jogos, de itt kezdődik, hogy óvodai ballagást rendeznek, utána meg csodálkoznak, hogy a gyerek kocsit szeretne érettségire. Miért nem elég ilyen alkalomra egy 7 éves kislánynak egy kis virágcsokor??
2012. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Autós takarékbetétkönyv!! Úristen!!
2012. ápr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is virágcsokor, max csoki, bonbon. Esetleg iskola kezdésre toltartó, iskolatáska stb...
2012. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Virág és könyv. (Vagy valami sulis cucc, kicsit besegíteni vele a szülőknek, csak előbb egyeztess velük, mi kell. Pl vehetsz egy jó minőségű színes ceruza csomagot, elég drágák úgyis...)
2012. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annó osztàlytársam kapott egy 5000 Ft- os autós takarékbetétkövnyet, és a következő hónapban őt sorsolták ki, nyert egy kocsit! De ez pénz is egyben, a szülő amikor akarja beváltja, arra költi amire akarja!

Minden felé más szokások vannak, ha ott tartanak Ovis ballagást, az miért baj, azért miért kell lehurrogni valakit, mert ez a szokás? A kérdező meg ötleteket vár, meghívták valahová, és az a kérdése mit vegyen, vigyen!

2012. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly ballagott a fiam,egy kabalás száraz virágcsokrot kapott.Ovis ballagáskor más szerintem túlzás.

2012. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is valami sulis cucc, vagy foglalkoztató könyv+ceruzákkal feltöltött tolltartó.Ilyesmik.

Én akkor dobtam hátast amikor sógoromék lánya ballagott oviból(6évesen) és mobiltelefont kapott ajándékba tőlük. Na azóta eltelt pár év(most 10 éves) és már sminkeli magát, meg azt mondja, hogy őt már nem érdekli más csak a pénz és a ruhák. Na én azért sem adok neki pénzt semmilyen alkalomra, akkor inkább kap egy bonbont és el van intézve.

2012. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :)
2012. ápr. 27. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!