Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az esernyőbabakocsi mennyire...

Az esernyőbabakocsi mennyire nehéz? Ha benne ül egy 12 kiló körüli gyerek, könnyen fel lehet tenni buszra, hévre? Esetleg tudtok olyan helyet vaterán, teszveszen kívül, ahol használtat tudnék venni 3000 forintig?

Figyelt kérdés

Ilyesmi babakocsikra gondolok:


[link]


2012. ápr. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Holnapután (szombaton) a bababörzén tuti lesz a BNV-n.

Tavaly még 1000 forintért is árultak.

2012. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek mindig vannak a börzén.Mivel az eredeti áruk 5000 ft körül mozog,így már 2-3000 ft kapsz egyet.

Én is megyek s rengeteg ruhát viszek ki 300 ft-os darabáron.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon arik vagyok, de sajnos nekem a bnv messze van, és pici ikreim vannak
2012. ápr. 27. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ikresek.hu-t ismered? Ha ikreid vannak, ott mindenképp érdemes kapcsolatokat kialakítanod, nagyon segítőkész társaság.


De ha nem ikresben keresed a kocsit, az expresszen is nézz szét, a lakóhelyedhez közel is találhatsz valamit.

2012. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1000 Forint

[link]

2012. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!