Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitaminokat, cseppeket...

Milyen vitaminokat, cseppeket adjak 14 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozás mellett - mint ahogy nekünk felőtteknek is - teljesen fölösleges szintetikus vackokkal tömni a kicsit. (... és a gyógyszergyárak zsebét, akik el akarják hitetni velünk, hogy szükségünk van ezekre a szerekre/sz*rokra.)
2009. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek..
2009. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de annyit eszik, mint egy kismadár és látom a körmén a vitaminhiányt. Mit tegyek?
2009. jún. 22. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyerekorvossal még nem beszéltél erről?Ebben ő tud igazán segíteni.Lehet,h nem is tartaná szükségesnek.Picinek tartod?Vagy a súlya nem megfelelő?Esetleg nagyon válogatós,és nem eszik?
2009. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálj meg új ízeket, új étleket, új alapanyagokat bevezetni, hátha az felkelti az érdeklődését. Emellett megkérdezhetnéd a gyerekorvost, hogy mikor kell mesterséges vitaminnal "beavatkozni". Szerintem ő pontoabban meg tudja mondani, hogy milyen vitamin hiánya okozza (lehet b6 vitamin, cink, kálcium) és azt milyen élelmiszer gyakoribb adásával tudod pótolni. Szerintem biztos nem a baj, hogy keveset eszik, hanem, hogy valami hiányzik az étrendjéből. :-)
2009. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is rossz evő volt, nekünk a Béres csepp+C-vitamin bevált étvágynövelésre.
2009. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana kikérni a gyermek orvos véleményét! Vannak vitaminok aminek lehet hogy híányát érzi.De ha te adsz neki vitaminokat amire a szervezetének nincs szuksége,nem tesz túl jót neki,ùgy,hogy szerintem ne próbálkozz vaktában,menjél el vele orvoshoz,és kérdezd meg!!!
2009. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!