Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól adtok gyermeketekre...

Mikortól adtok gyermeketekre szandált?

Figyelt kérdés
Másfél éves lesz, és első baba,fogalmam sincs,hogy mikortól lehet. de ilyen melegben megfő szegénynek a lába cipőben.
2012. ápr. 28. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adj rá szandált ilyen melegben, esetleg egy vékony zoknit adhatsz alá, ebben a korban még nem ciki:)

Az én 2 évesemen ma még vászoncipő volt, de holnap már biztosan szandált adok rá, mert teljesen leizzadt a lába!

2012. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is másfél éves. Itt 30 fok van, rövid gatya, póló, Zokni-szandiban van.
2012. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szandál adtam a gyerekeimre zokni nélkül , nagyon meleg van nálunk, 27 fok.
2012. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is iszonyú meleg van, tegnap óta szandálban van.
2012. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már a fiamra szandit adtam volna, ha lenne neki. Most készül a gyógyszandija, remélem hamar kész lesz. ha nem lesz kész 2 héten belül, akkor veszek neki szandit.
2012. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ma 30 fok volt, a fiam szandál nálkül szaladgált a kertben (3,5 éves), sőt a 4 hónapos kislányom is mezítláb volt.

Mehet a szandi ilyen melegben már, ha esetleg pár fokot hűl a levegő, akkor zoknival.

2012. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma mentünk barátnőmhöz ki a kertjükbe, most már szandiban ment a fiam, zokni nélkül. Nagyon jó meleg volt ma, nem is fázott a lába.
2012. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!