Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körömvágást hogy oldod meg...

Körömvágást hogy oldod meg 2évesednek?

Figyelt kérdés
Eddig akkor vágtam le neki mikor aludt, de most már felébred és nem engedi
2012. máj. 4. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

enyém végigüvölti

két napig tart mire a keén és lábán levágom neki

2012. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én elmondtam neki hogy fájni fog hogyha nem vágom le. Az elején ő is üvöltött. amióta megbeszéltük azóta ő jön hogy vágjuk le mert beszakadt. Amit még csináltam hogy elkezdtem vágni a körmömet és ő jött hogy az övét is kell.
2012. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet, de az apja nem nézi jó szemmel h "kínzom a gyereket"
2012. máj. 4. 13:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor vágom le amikor elaszik.Kb5 perc így:D:D
2012. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én énekelni szoktam neki valami olyat, amit nagyon szeret, és simán végigüli. Próbáltad már, hogy levágod a sajátodat is, hogy lássa?
2012. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém imádja a körömvágást, mindig is imádta. Látja, hogy én vágom a saját körmömet, kéri, vágjam le az övét is :) Mikor kisebb volt, mindig mondókáztam hozzá, hogy egy-megérett a meggy stb
2012. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is üvöltéssel megy, de még mindig jobban tűri mint a nagy 5 éves, aki nagyobb cirkuszt csinál mint a kicsi! :(
2012. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sosem akkor vágtam, maikor aludt. Fürdés után szoktam vágni neki, közben apa lefogja. Hisztizik, üvölt, de máshogy nem lehet megoldani. Így 5 perc alatt végzünk.
2012. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugy van nalunk is, ahogy a hatos valaszolo irta. Leultem melle es latta, ahogy vagom a kormomet. Odadugta a kezet, hogy az ovet is vagjam le, azota engedi. :-) a laban viszont nem mukodik ez a trukk, azt sokaig vegigorditotta. Apa szorakoztatja, elteri a figyelmet, de igy is nehez.
2012. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, a kezéröl simán levágom, tartja szépen, lábárol meg reklám alatt akkor azt nézi kicsit sir mert csikis, de ennyi, nem adom fel összesen 10 perc alatt kész ,aztán persze büszkén mutogatja hogy le van vágva a körme:)
2012. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!