Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen bébiőrt válasszak, ami...

Milyen bébiőrt válasszak, ami kertes házban is biztonsággal használható?

Figyelt kérdés

Olyan bébiőrt keresek, aminek nagy a hatótávolsága, azaz, ha mondjuk én kimegyek a kertbe, a pindur bent alszik, akkor normálisan hallom, ha valami történik a szobában.

Főként azoknak a válaszoknak örülnék, aki tapasztalatból tud ajánlani erre alkalmas, megbízható bébiőrt.

Köszönöm előre is.


2012. máj. 8. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ennek a 3 évvel korábbi változatát vettük, akkor 20 ezer Ft volt. Kifogástalanul működik nap mint nap, ezzel tényleg elégedett vagyok.

Ez már a 3. vagy 4. készülék, mert a többi vagy nem működött, vagy recsegett, vagy gerjedt, vagy tönkrement, de ennek semmi baja.

Nem olcsó, tudom.:(

[link]

Azért az 1000 méter nem próbáltam ki, de a kertben, utcán simán szól. A lányunk fent az emeleten alszik.

2012. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utána nézek. .-)
2012. máj. 9. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Philips Avent van, nagyon szeretem. Kis túlzással, de nem is tudnék nélküle élni. :)

Nálunk a kert 54 m hoszzú és bátran merek leghátul is gyomlálni, mert kifogástalanul működikk a cucc. A szomszédba is átviszem, ha kerti hússütés van, kisfiam pedig nyugodtan alszik a szobában az ágyikójában.

Hivatalosan 150 m a hatótávolsága, de a vastagabb falak "duplát érnek". Tehát nem csak a távolság számít, hanem a falak (szobák) száma is, légvonalban.

2012. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, megnéztem a típusát is: SCD 470

22 hónapja vettük, talán 18.000 Ft volt. Vannak ennél már újabbak is, de maga a márka nagyon megbízható.

2012. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Angel Care, kertben is maximálisan hallható.

Sőt! Tavaly nyáron emeletes, nagy szállodában voltunk nyaralni. Picúr fent az emeleti szobánkban a délutáni alvását töltötte minden nap, én meg lent a hátsó kertben a medence partján napozva, újsággal, koktéllal a kezemben :) A bébiőr mellettem, amint a kicsi felébredt, meghallottam azonnal, és mentem is fel hozzá. Maximálisan megbízható készülék.


[link]

2012. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!