Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak letapadás miatt...

Kisfiamnak letapadás miatt megcsinálták a kukiját. Meddig tud visszatapadni, hány napig?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 1 hete, hogy megcsinálták neki. Napi 4x húztuk neki hátra és eleinte Sudocream-mel (doki mondta) kentem neki, de utána anyum adott egy nagyon jó fajta körömvirág krémet. Az sokkal jobb volt. Könnyebben hátra is csúszott tőle. Már ő is húzogatja magának, de ő nem tudja koppanásig. Én addig tudom hátrahúzni, hogy egyetlen redő sem marad a kuki oldalán csak a sima bőr. Ha eddig nem tapadt vissza, akkor már nem fog? Vagy még később is számíthatunk rá?
2012. máj. 11. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan húzogatni kell(1nap 1szer/fürdésnél). Bármikor visszatapadhat.
2012. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1 hónapig kellett körömvirág krémmel kenni, és minden este fürdés közben húzogatni. Bármikor letapadhat. Napi rutinba bele kell építeni, hogy minden fürdésnél hátrahúzod neki. Egyébként is meg kell rendesen mosni, mert a bőr alá megy a pisi, így szépen majd megszokja, hogy ez a napi tisztálkodás része.
2012. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy pontosan mit csináltak vele, és hány évesen? Mert én parázok a 3,5 éves fiam kukija miatt (sztem nem lehet teljesen hátrahúzni), de a házidoki közölte, hogy ne érdekeljen, elég ha 16 évesen hátra megy teljesen... ??? Nem értem az egészet... Sztem ez hülyeség.
2012. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamat 2 évesen vittük el, még pelenkás. A doki egy pálcával hátrahúzta neki. Néhány napig csípett a pisi, napjában többször visszahúztuk. Ahogy feljebb olvastam: beépítettük a napi rutinban, fürdésnél már ő szól, hogy "Anya, a fiúknak ( fürdőszobai játékok) mutassuk meg a kukimat! Figyeljetek, sjácok!!!"
2012. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21 hónapos volt most 10.-én. A kukijának a pisilőnyílástól jobbra-balra kb. 2mm látszódott ki, ha hátra próbáltam húzni. Tehát eléggé le volt tapadva. A doki a kukija és a bőr közé benyúlt egy drót féleséggel (szonda) és egyszerűen elszakította a kuki és a fityma között létrejött letapadást vagy hártyát. Vagy nem tudom mit. A lényeg, hogy lefejtette róla a bőrt és hátrahúzta neki. Tök sok fehér trutyi volt a makk alatt, amitől már egy picit be volt neki gyulladva. Már nagyon szép. Remélem, ha minden fürdéskor és még pelenkázáskor is "játékból" húzogatjuk neki, akkor jó lesz. Nagyon fájhatott neki, tökre sajnáltam szegényt. Nem volt érzéstelenítés sem.
2012. máj. 12. 07:44
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Köszi, hogy leírtad.

Ezek az orvosok szadisták! Már akkor tudtam, amikor benőtt a körmöm és a gyereksebészeten úgy kezdték a beavatkozást, hogy a nővérke lefogott (vagyis majdnem rám feküdt)...


Hogy lehet ilyesmit érzéstelenítés nélkül csinálni? Szegény kicsi fiad...

Szerencsére az én fiamnak azért valamennyire hátra lehet húzni a bőrt, de nem teljesen, csak furcsállom, hogy a doki szerint teljesen oké...

2012. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!