Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS. Suppositorium antipyretic...

SOS. Suppositorium antipyreticum-ot "keverhetem" más lázcsillapítóval? Ismeritek ezt a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Mikor múltkor voltunk dokinál csak úgy kiírta ezt, mondtam neki, hogy még germicid, azt mondta ez erősebb picit, mert kisfiam már elmúlt 1 éves és 12 kg.

Most 19 hónapos, tegnap kimentünk anyósomékhoz, és minden előjel nélkül eléggé felment a láza.Ma már kapott 2 adag nurofent, meg egy germicidet.Most fürdés után is beadnék neki 1 kúpot, de közben hazajöttünk és tudnám neki adni ezt amit kiírt.Megnéztem a hatóanyagot,a germicidbe 100g aminofenazol van, ebben 150g.

szerintetek adhatok este ilyet vagy ne keverjem már ennyire maradjak a germicidnél?

amúgy semmi más tünete nincs fiamnak, valószínű ez a 3 napos láz lesz.


2012. máj. 12. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Add neki nyugodtan estére,más nem kell mellé.Nagyon hatásos kúp,leviszi a magas lázat is.
2012. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 kor kapta amúgy az utolsó lázcsillapítót.

köszi hogy írtál, igen én is azért gondoltam, hogy jobb lenne ez, mert akkor talán nem éjszakáznánk mint tegnap...:/

csak nem ismerem még és nem tudom mennyire jó vagy nem jó, ha 1 nap 3féle gyógyszert kap.

2012. máj. 12. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó lázcsillapító. Annyi, hogy -mint minden más lázcsillapító készítménynél- 6 óránként lehet neki adni, viszont ezt meg bármi másikat 3 óránként felváltva.
2012. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

meg azt is, hogy leírtad, hogy 3 óra után adhatok mást, ha nagyon nem megy le a láza, mert ezt nem tudtam.

2012. máj. 12. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiamnál olyan makacs volt a 3 napos láz, hogy 3 féle lázcsillapítót kapott felváltva, mellé hűtőfürdő is kellett.
2012. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, jó volt a kúp,végig aludt éjjel,ma meg csak dél körül lázasodott be.

A tegnapi nap nekünk is durva volt,hűtőfürdő meg minden...

2012. máj. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!