Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek használt a Ftorocort?

Kinek használt a Ftorocort?

Figyelt kérdés
4éves fiamnak letapadt a fitymája és ezt írta fel neki a doki,azt mondta két esélyes.Volt akinek használt is és nem kellett felvágni a kis kukiját??
2012. máj. 15. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, az sok mindenkinek használt már.
2012. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már mind a két fiamnál kenegettem,de javulást nem éreztem.A nagy most 9 éves többször leszedték neki a sebészeten mikor 2 év körüli volt.A kicsi most 2,5 éves lesz,neki januárba szedték le a bőrt.

Iszonyatosan fájt 1 hétig menni nem tudott.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Doki is mondta h nem biztos,de ha megsem próbáljuk...Ma voltunk nála és kb 4-5hónap múlva kell vissza vinnem...
2012. máj. 15. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem használt. Vagyis inkább úgy írom, hogy arra jó volt, hogy ne tapadjon tovább, hanem az akkori helyzetet fenntartottuk vele. Aztán végül a sebészeten kötöttünk ki, ahol felrántották neki, nem kellett műteni szerencsére. Viszont utána 1 hónapig iszonyatosan fájt a kukija, csurom vörös volt, minden nap 1 hónapon keresztül kenni kellett körömvirág krémmel, gyönyörűen meggyógyult. Gondolhatod, hogy milyen üvöltések mentek...Zokogott, remegett. Én csak abban reménykedem, hogy az az 1 hónap szenvedés nem okozott valamilyen maradandó lelki sérülést a fiacskámban.
2012. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ftorocortot akartak felírni letapadásra 2 évesen, de mi helyette körömvirággal kentük és 3 hónap alatt helyrejött. Nem tudom, hogyan hatott volna a gyógyszer, de amikor utánanéztem, hogy szteroidos kenőcs, akkor inkább adtam még esélyt a körömvirágnak. Hála istennek, nekünk elég volt ez.

Azt egyébként nem értem, hogy 4 évesen hogyan történik ilyen? Mindig is le volt tapadva, vagy most így 4 évesen tapadt le valamiért? Elmeséled?

2012. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhh szgény srác :( Bízom benne h. használni fog...El.Régebb óta le volt tapadva neki,de amíg kisebb volt nem akartam kínozni ezért csak most vittem el..lehet rosszul tettem h. előbb nem vittem,de most már mindegy is.
2012. máj. 18. 13:43
 7/8 A kérdező kommentje:
"régebb" 3éves volt mikor észre vettem h. le van tapadva.
2012. máj. 18. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megírnád mi lett a kisfiaddal? Az én fiam most 4 éves és Ftorocortozzuk orvosi javaslatra már 2 hónapja de javulást sajnos nem veszek észre. Félek a műtéttől, én nem szeretném ha körülmetélnék.
2013. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!