Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen (márkájú) biciklit...

Milyen (márkájú) biciklit vegyünk 2.5 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, még várjatok a rendes bicajjal, mi futóbringát vettünk, ami (úgy tervezem) kitart a négyéves szülinapig, akkor majd kap egy rendes kerékpárt pótkerék nélkül. (www.tanulobicikli.hu)
2012. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biciklit??? Kisfiam 3 éves lesz júniusban,de még neki se lesz egy jó ideig,mert kicsi hozzá. A boltban ráültettem a legkisebb futóbiciklire,de még azt se tudja használni. De amúgy te tudod, legfeljebb áll 1 évet,mire használja.
2012. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Dechatlonba vannak jók, mi nem boltban vettük, Lofty van ráírva, férjem szerint jól össze van rakva, 2.5 éves kisfiam ügyesen hajtja. A futóbicikliről még nem ér le rendesen a lába, de biztos abból is van kisebb méret. A pótkerekesünk 12-es.
2012. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pótkerekes bringára gondoltam.A játszótéren kipóbálta már és ügyesen ment vele,ezért szeretnénk venni egyet.
2012. máj. 18. 13:18
 5/9 poguna válasza:
Fiamnak 2 eves kora elott joval mar volt futobicije, amit hasznalt is, Decathlon-ba vettuk. Iden Januarban volt 3 eves, kb 2 honapja vettunk neki egy Hauser Willy tipusu bicit, amibol ha jol tudom a legkisebb 12-es meretu. Minden gond nelkul hasznalja...
2012. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia az én kicsi fiam is 2,5 éves és kb egy hete bicózik!!Kitámasztó kerékkel!Mindenki ki van akadva rajta korainak tartják!!És mindenki azt mondja hogy nagyon ügyes!De Attika le sem akar szállni róla!Nagyon ügyes és mi az egyik ismerősünktől örököltük meg a bringát!!Nem a márka a lényeg hanem hogy stabil megbízható legyen!!(szerintem:-)Nekünk is van olyan ismarősünk aki 4-5 éves és még ki sem próbálhatta a biciklizést!!Miért ne!!Bringára fel:-)
2012. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tegnap megvettük a bringát,Hauser Kiwi,nagyon szuper és élvezi!Köszi még egyszer!
2012. máj. 23. 21:07
 8/9 wapo válasza:

Unokahúgomék fia kb. 2 éves kora óta bicajozik.(előbb a kis műanyag motor, majd 3 kerekű,később 2 kerekű pótkerékkel, majd pótkerék nélkül). Az idén lesz 6 éves és már egy éve kerékpárral jár az oviba.

Amint ré tud ülni, és tudja hajtani érdemes neki egy normális bicajt venni.

2012. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami nagyon drágát.
2012. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!