Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felétek/nektek a turi, vagy a...

Felétek/nektek a turi, vagy a babaruhabörze a jobb üzlet venni?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki aki eladni szokott - megéri még kimenni?

(Helypénz etc.). Mennyit bír eladni?


2012. máj. 16. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos ki nem állhatom a tömeget, a lökdösődést, így börze kizárva. Turiban viszont nagyon szerettem keresgélni a kisfiamnak (néha magmnak is), van 1-2 jó lelőhely a környéken, megkímélt állapotúak a ruhák.
2012. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utálom a börzéket. Sokan vannak, az eladó ruhák átláthatatlanok, nem tudok normálisan válogatni.

A környéken van 3 babaruha turi, az egyikben kifejezetten jó cuccok vannak, inkább ott vásárolok.

2012. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a nagy Bnv-re mentem ki árulni,ami mostanába volt.Hát többet se megyek.4 gyerekem kinött ruháit vittem ki.

300 ft darabáron se veszik már pedig gyönyörű megkímélt darabok.4400 ft volt az asztalbérlés és kerestem 9000 ft-ot.

Ebből,ha lebonjuk a 4400 ft-ot alig marad.Nem érte meg.Régebben is jártam,de akkor 50 000-ket kerestem.

Volt már olyan is,hogy még az asztalbérlést se termeltem ki.

Én inkább apránként feltöltögetem a netre.

S járnak hozzám visszatérő állandó vásárlók,akik meg vannak a ruhákkal elégedve.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk van egy bababolt,ami bevesz cuccokat én oda viszem. a kerületben tartanak havi 1x börzenapot,oda majd a babakocsit viszem,de ennyi. vásárolni ebbe a bababoltba és turiba járok.
2012. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! Mentek a zöld kezek!

Mi kerületünkben múltkor volt börze. Nagyon drágának találtam! Nem 300 volt a ruhák darabja, hanem sokkal több és sokan nem is jó állapotút árultak, illetve nagyon drágán és sztem sok viszonteladó volt köztük.

Utólag megnéztem, hogy az asztalért 2500 HUF-ot kellett fizetniük. Az is sok sztem. Még ha nem is annyi, mint amit itt olvastam.

Viszont ezek mellé azt is észrevettem, h a turik árai is nőttek ahová jártam! :(

Még várom az esetleges észrevételeket! :)

2012. máj. 17. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam egy kisebb börzén, teljesen véletlenül kerültem oda. A szomszéd kisvárosban volt dolgom, és belefutottam a börzébe.

Vettem 3 db-ot, egy télikabátot, egy hálózsákot és egy melegítő nadrágot. Ebből 2-őt kereskedőtől, akivel elbeszélgettem, hogy szerintem nagyon drágán árulja a dolgait, mert a vaterán ugyanezeket fele ennyiért megkapom. Kicsit besértődött, de engedett az árból. Én azt vettem ki a szavaiból, hogy arra játszik, hogy aki börzére jár vásárolni az nem vaterázik, ezért nem is tudja, hogy jóval olcsóbban beszerezhetné ugyanazt.

Én azért vettem meg a hálózsákot mert Upsy Daisy-s volt, és valamiért ez a gyengém:)))

A magánemberek dolgai vegyesek voltak, egy 500 Ft-os nadrágot találtam összesen a lányomnak ami még elfogadható volt, de ahogy láttam, nem nagyon fogytak a ruhák.


Én turizok, vaterán ritkán veszek ruhát, mert sokszor csalódok.

Van 3 turi, egyik drága darabáras, de extra minőségű.Még mindig jóval olcsóbb mint pl a C&A. Ida járok alkalmi és kimenős ruhákért. Itt mindig van amit keresek.

Egy kilós, ide csak hobbizni járok.:)

És egy darabáras, olcsó szép ruhákkal, de teljesen lutri, hogy épp találok e valamit.

Ezekről a helyekről van a kislányom komplett ruhatára már 2 éve és senki meg nem mondaná, hogy mind használt helyről való:))))

2012. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, utolsó vagyok.

Azt elfelejtettem, hogy eladom a kinőtt ruhákat a vaterán. Mostanában már csak 200 Ft-ois db áron mennek el, de még mindig többet keresek vele mintha itt állna hegyekben.

Vannak jobb és rosszabb időszakok.

Amúgy meg ha beleszámolom, hogy egy farmert mondjuk 400 Ft-ért veszek és 200-ért eladom, még mindig jó szerintem!

Pont tegnap adtam el egy 9 db-os kis ruhacsomagot 1100 Ft-ért. Napozókat 100-300 Ft-ért, használt Siesta szandált 2500-ért, vadi új bőr szandált 3600-ért.

2012. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a 2 új hozzászólást!

Sok új infót szereztem belőle - és jó kis összefüggésekre világítottál rá! :)

2012. jún. 1. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!