Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Testvérem a kislányomnak...

Testvérem a kislányomnak átvett egy anyukától angol ruhákat, olyanokat amik kb 5 év múlva lesznek jók, ti örülnétek?

Figyelt kérdés

Tudom a szándék a lényeg.

Szoktam kifogni a Hádában gyönyörű,újszerű kisruhákat és szoktam mutatni a testvéremnek,hogy milyen gyönyörűségeket vettem a 20 hónapos kislányomnak.

Egy ismerős anyuka mutatta neki a kislánya kinőtt ruháit,hogy mind angol,megkíméltek,nekik pedig jól jönne a pénz,a hugom gondolkodás nélkül átvette a gyönyörű,ám igen nagy méretű ruhákat.

Neki 3 fia van és azt mondta,hogy olyan jó érzés,hogy részt vehet a kis keresztlánya öltöztetésében,azért áldozott a ruhákra,mert gyönyörűek.


Jók is lesznek kb 4-5 év múlva!

Kb 15 db gyönyörű ruha,pizsama stb.

Addig megsárgulnak a szekrényben nem?

Kérjem meg,hogy ajándékozza másnak őket,vagy fogadjam el őket?


2012. máj. 16. 18:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Semmi bajuk sem lesz, 15 ruha nagy helyet sem foglal. Én 10 év után szedtem elő babaruhákat, pedig a padláson voltak, semmi bajuk. Örülj nekik.
2012. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%

Én eleve nem szeretem a használt ruhát a gyerekemen, főleg ha ajándékba kapjuk, de aki szereti, jelen esetben te nem ódzkodsz tőle, akkor elfogadhatod nyugodtan. 5 év múlva meglátod, hogy megsárgult-e, ha igen, nem adod rá. Ha nem, akkor meg örülsz hogy vannak ruhái és kevesebbet kell vennetek :)

(és ezúton kérem a turkálóba járókat, vaterázókat, hogy ne pontozzanak le amiért nem szeretem a használtruhát, mert a kérdésre jelen esetben nem ez számít hasznos vagy nem hasznos válasznak. Köszi)

2012. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
5 év múlva el ne felejtsd, hogy valahová elraktad őket.
2012. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Én a saját gyerekruháimat vettem elő, mondjuk a 10-15%-át ki kellett dobni.


De 4-5 év alatt semmi baja nem lesz :-) Örülj neki :-)

2012. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
hányas méretűek?
2012. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

104 és felette .


Nagyon kicsi termetűek a gyermekeim a fiam tavaly hordott 104-est ,idén 6 éves lesz.

2012. máj. 16. 18:20
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

De akkor rendes a testvéredtől, mert elvileg jövőre jó lenne. Fiam 3 éves sem volt, amikor a 104-es méretet kezdte.

Lehet, hogy a kislányod "normál" méret lesz 2,5-3 évesen és már hordhatja is.

2012. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

:-)


Ha láttnád milyen icurika ,jelenleg 78 cm és 8,9 kiló,még akkora sincsen mint a bátyusa volt ennyi idősen.

A bátyus 108 cm és 16 kiló és mindjárt 6 éves.


Biztos vagyok benne,hogy még sokáig nem lesz jó neki.

2012. máj. 16. 18:26
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tedd el, semmi baja nem lesz. Vagy ha nem is akarod tartogatni, fogadd el, köszönd meg, mert kedves gesztus tőle, és add tovább valakinek. 1-2 év múlva úgysem fog emlékezni, milyen ruhák voltak.

Amikor a fiam született, kaptunk egy óriási zsák zömében új ruhát, 92-es volt benne a legkisebb, 122 a legnagyobb. Most 5 éves, és még csak 110-est hord, de én eltettem a ruhákat, nincs bajuk.

2012. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
OFF: Édes Istenem, hát mégis sikerült valakikből kihozni az unintelligenset hogy egészen 0-ig nyomkodták a piros kezet? Komolyan, ez szórakoztatta a lepontozót, főleg hogy külön kiemeltem, próbáljon uralkodni magán? Ráadásul tettem ezt rossz tapasztalatból, ugyanis egy másik kérdésben a turis anyukák rendre lepontozták azokat, akik nem szeretnek turkálni. És még csak nem is voltak bántóak a válaszok, de valahogy a turisoknak alapból bántja a szemét, ha valaki új ruhákat vesz a gyerekének. Nem értem, miért.....mindenki ott vásárol, ahol akar.
2012. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!