Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 3-4-5 éves kisgyereketek...

Ha 3-4-5 éves kisgyereketek talál egy eü. Vagy intim betétet, tampont, és megkérdezik, mi az, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés

Megelégszik azzal, hogy az egy betét?

Mennyire magyarázzátok, hogy mire való, ha érdeklődnek?

Nem tárolom szem előtt a betétet, tampont, de nem is dugdosom, táskában is van, ahol rendszeresen "kutakodnak". Még nem került a kezükbe, de előfordulhat. (2 és 4 évesek)

Vagy dugjam el előlük?


2012. máj. 18. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Mondd neki, hogy ha anya vérzik valahol, ezzel itatja fel a vért. Részletekbe nem kell belemenni.
2012. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
kis pelenka anyának.
2012. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
mondd, h erre az anyáknak van szüksége, hogy tiszták és frissek maradjanak! :)
2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Sosem dugdostam sehová ezeket a dolgokat. Sőt, előfordult, hogy használat közben rám nyitott a lányom a fürdőben.

Szintjüknek megfelelően válaszolok a kérdésre. Annál többet nem mondok. Azzal meg szoktak elégedni.

2,5 és 4,5 éves lányok

2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
én megmondtam a nevét. felesleges feszültségek nélkül, természetesen, csak a kérdésre adok választ. vekerdyt érdemes olvasni.
2012. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Szintjüknek megfelelően válaszolok a kérdésre. Annál többet nem mondok."


Na, de az mit jelent? Kb. annyi, amit a többiek írtak?


Egyébként köszi az eddigieket:)

2012. máj. 18. 19:49
 7/16 mhtimi válasza:
32%
Én se dugdosom 5 évesem elöl tudja hogy az a néniknek kell néha teljesen természetesen kezeli..
2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém már 8 éves, így tudja, hogy mire való az ilyesmi. Soha nem tároltam gyerek számára elérhető helyen. Nem azért, mert dugdosni kell és a mire való kérdéstől félni, hanem azért, mert egy kisgyerek ilyesmit olyan célra is fel tud használni, amire nagyon nem kellene. Pl pár tampon a wc-be dugdosva nem túl jó dolog... Nagyon jó helyen volt/van a fürdőszobaszekrényben, ahová nem ér el.



OFF A gyerek miért nyúl a táskádba?

2012. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

"Szintjüknek megfelelően válaszolok a kérdésre. Annál többet nem mondok."


Igen, talán annyi különbséggel, hogy sosem mondok nekik semmi valótlant. Pl, hogy az pelenka vagy ilyesmi.

Megmondom hogy betét. A felnőtt nőknek kell, így a mamának is.

Vagy, egyszer tamponfelhelyezés közben jött be a lányom. Akkor ő azt gondolta, hogy biztos kúpot teszek be magamnak, mert azt ismerte, és megkérdezte, hogy fáj a kúp mama? Erre csak annyit mondtam, hogy nem nem fáj egyáltalán. Nem bonyolódtam bele, hogy az nem is kúp stb, mert nem ezt kérdezte, és azzal a tudattal, hogy nekem nem fáj, már fordult is ki a fürdőszobából, nem érdekelte tovább a dolog...

Tehát a kérdésre válaszolok, nem állítok valótlant, és nem magyarázom tovább, mint amivel megelégszik.

Valahogy így.

2012. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer rámnyitott a lányom, amikor a letolt bugyimban benne volt a betét. Fújj! Anya bekakiltál!

Mondtam neki, hogy nem, hanem vérzek. Nem hitte el. Hát, ez rajtam ragadt.

Az még cikibb volt, amikor a vibrátort találta meg. A férjem azt mondta, hogy ezzel anya szokta masszírozni magát. Van egyébként maszírozógépünk, szóval el is hitte.

2012. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!