Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesen kialakulhat szójaalle...

5 évesen kialakulhat szójaallergia?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben szinte 2-3 naponta tele van a kislányom csalánkiütéssel, az egész teste.Elmúlik, előjön. Próbáljuk kiszűrni mi okozhatja, de leginkább a szójára terelődik a gyanúnk.A gyermekorvostól kaptunk beutalót pulmonológiára, de csak szeptember végére kaptunk időpontot. Kicsinek is volt allergiája, akkor a kapott anyatejtől jött elő nagyon csúnyán.Bedagadt az arca, szeme és tiszta pötty lett. Akkor tejallergiát mondtak, tejmentes tápszert kaptunk amitől helyrejött.Majd később tejterheléssel mehetett a tej. Azóta párszor volt csalánkiütése, de nem ilyen sűrűn.Viszont szinte állandóan beteg. Már második éve jár oviba, de többet van itthon.A gyógyszereket már nem egy hétre, hanem egy hónapra írják fel neki.Teljesen tanácstalan vagyok.Ez a sok betegség is lehet akár az allergiától is?
2012. máj. 30. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

35 évesen is...:S nekem pl soha nem volt semmi bajom, az iskolából is alig hiányoztam, volt h egy tanévben csak 1 napot. Most pedig ekcéma jött ki a karomon.

Sajnos a betegeskedés mögött is meghúzódhat ilyen probléma.

2012. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!