Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 100cm es gyereknek futóbicajt,...

100cm es gyereknek futóbicajt, vagy rendes pótkerekest vennél? Melyiket miért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
én pótkerekest vettem tavaly a kislányomnak aki kb akkora volt mint a te gyerkőcöd.Már önállóan 2 keréken bicajozik.
2012. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan 3 éves lehet, nem? Szerintem meg lehet próbálni a pedálosat. Jövőre már nem fog kelleni neki a futóbicó. De láttam már olyan bicót is, amit át lehet alakítani pedálosból futónak és vissza. Ez lenne a legjobb.
2012. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2éves 3hónapos
2012. jún. 7. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú akkor szép nagy fiú....

Ennyi idös fiam csak 86cm. Kicsi mint én. :)

Szerintem biciklit vegyetek.Feltéve ha akarja tekerni.A lányom nem akart tekerni így pedálnélkülit kapott....

2012. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi,de kislány.....:)))

Hétvégén kipróbáljuk mindkettőt,meglátjuk hajlandó e tekerni. Én jobb szeretném a pedálosat,pont a lányom mérete miatt.

2012. jún. 8. 14:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!