Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyerekkel hová...

3 éves kisgyerekkel hová menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
Belföldön szeretnénk elmenni pár napra 3 éves gyerkőccel, valami jó kis helyre, lehet wellness is, de nem feltétlenül fontos. Tudtok valami jó helyet ajánlani?
2012. jún. 16. 11:04
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én hajdúszoboszlót ajánlom, mi is oda járunk évek óta.

[link]

Ezt érdemes megnézned, nem közvetlen a strand bejáratánál vannak, de nyaraláskor ráértek sétálni szerintem. Viszont új épitésüek és minden van benne ami egy gyerekkel érkezö családnak szüksége van (konyha, mikró, + egy szoba). Ellentétban a hotelekkel ahol közel van a strand, viszont drágább és csak egy kis szobát kaptok érte. Remélem segitettem

2012. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mi itt voltunk vele fél éves korában is , meg tavaly is

és ha nagyobb lesz is megyünk


volt játszóház, nagyobbnak kalandpark, játszótért, bent medence külön gyerekeknek, van hotel területén ,,vadaspark" néhány erdei állattal, őzek, muflon meg egyebek.

az pollen allergiás férjem is jól érezte magát a hegyi levegőtől, van sókamra is , a kicsi is bemehet

apának xbox is van, és konditerem

a kaja is nagyon jó

a fák miatt nem tűz oda a nap, nem égtünk meg

jókat lehet kirándulni a Mátrában

nagyon megszerettük mi

2012. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megnézem mindegyiket!

Kedves Előző! Ti hol voltatok, mert nem említetted a hely nevét vagy csak elkerülte a figyelmemet?

2012. jún. 18. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!