Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Valaki tud segíteni?

S. O. S. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom 10 perce sír úgy fáj a hasa. De ezen kívül semmi más tünete nincs. Se hányás,se hasmenés,se láz semmi. Mit adjak neki? Vagy,ha beviszem ügyeletre ott mit tudnak vele csinálni?

2012. jún. 19. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Milyen szinten internetfüggő lehetsz,ha éjjel kettőkor a kislányod tíz perc sírása után az jut eszedbe hogy bekapcsold a gépet és kiírj egy kérdést!?


Remélem jobban van azóta a pici lány?Mivel sikerült megvigasztalni,meggyógyítani?

2012. jún. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem már rendeződött, de ha máskor esetleg megismétlődik, először is adj neki fájdalomcsillapítót, majd gondold át mit evett-ivott előző nap. Ha valami megfoghatta a hasát, akkor esetleg hashajtó,vagy kamillatea, vagy mint a babákat szokták tornáztatni úgy mozgasd meg.
2012. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na mi lett a kislánnyal?

Remélem már jól van, de a későbbiekre mondom, ha nagyon fáj neki és te nem tudsz vele mit csinálni, akkor vidd be ügyeletre. Ők azért mégis jobban értenek hozzá, talán rájönnek, mi a probléma.

Engem kiskoromban még köhögés miatt is vittek ügyeletre, mikor nem tudtam éjjel abbahagyni - kaptam egy szurit, és szinte egyből elmúlt.

2012. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már ilyen, ijesztő volt nagyon, mert az én alig sírós gyerekem sikítva sírt, úgy fájt a hasa. Én a foreveres Aloe Activator-t adom ilyen esetben, pillanatok alatt hat, nem valami jó ízű, de testsúlykilogrammonként két csepp nem túl sok belőle, azt lenyeli. Percek alatt rendben lesz tőle. Picibabaként is ezt használtuk, nem is volt soha különösebb hasfájásproblémánk. Érdemes otthon tartani belőle és elővenni, ha kell.
2012. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy inkább ügyelet, minthogy komoly baja legyen, de az én gyerekem pl. múltkor üvöltve kelt fel éjszaka, eltelt fél óra-40 perc, már totál kétségbe voltam esve, és az ügyeletre kezdtem pakolni, mert csak kétségbeesve sírt, sírt és gurult az ágyon... erre kijött belőle egy géppuska-sorozatnyi pukkantás. :)
2012. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bélelzáródás, vakbélgyulladás, mittudomén, bármi, meg kell kérdezni egy orvost!!!
2012. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérédsem kiírása után kb egy 10 percre hányt is. Akkor jobban volt egy kicsit. Be hoztuk magunkhoz,hogy aludjon,de egy 20 perc után megint hányt és akkor már hasmenése is volt. Apukája be vitte az ügyeletre én meg itthon maradtam a kissebbel. Közben az autóban is hányt 1x. És mondták az ügyeleten,hogy bent tartják,mert rotás. Kapott/kapja az infúziót. :(
2012. jún. 19. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kislányodnak!
2012. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. jún. 19. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!