Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párkányi Vadas strand milyen?...

Párkányi Vadas strand milyen? Gyerekekkel? 1,3 évesek. étkezés? árnyék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokan vannak ott picikkel, füves részen lehet pokrócozni, ott lehet melletted a babakocsi is, jobb, ha viszel árnyékoló sátrat, mert a legjobb helyek hamar elfogynak. A baba bazén szerintem szép, van hozzá mini csúszda is, a WC közel van. Büfé van ezer, igaz, az árak is fürdőhöz méltóak, én vinnék valamit inkább, ha nem fér bele a keretbe. Játszótér is van, nem messze a babauszi mellett, és öltözők is. Én már a 3. nyaram töltöm ott őrként, én merem ajánlani, de sok emberre számíts :)

Ja, és van egy vízporító, azt mindig szeretik a gyerekek, por állagúvá teszi a vizet, 10 másodperc szórás, pont annyi, hogy kellemesen lehűt, és lehet menni, ha felhevülsz. Az árban minden benne van, a büfét kivéve. Még kérdés?

2012. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen hogy így leírtad.eurot kel váltani ugye?

10 óra tájban tudnánk menni sátor viszont nincsen,árnyék viszont kell.biztos elfogy addig? :S:S

2012. jún. 19. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Van büfé, ahol elfogadják a forintot, de az euró biztosabb.

Ha délelőtt jöttök, akkor nagyobb az esély, hogy lesz hely bőven, árnyékos is van elég, csak a babauszi mellett nem olyan sok. Szerintem elfértek majd, legfeljebb egy ezer forintos tescos napernyőt vesztek, sokan azt szúrják a földbe.

2012. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!