Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányomnak milyen...

1,5 éves kislányomnak milyen jó minőségű szörpöt tudtok ajánlani, ami lehetőleg nem tartalmaz cukrot és sok hozzáadott anyagot?

Figyelt kérdés
Eddig bébiitalt hígítottam nki,de már adnék neki szörpöt,de mindenképp jó minőségűt szeretnék.Éppenhogy színt adnék a vízhez,mert így szivesebben megissza.
2012. jún. 20. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

mit szolnal hozza ha nem szorpot probalnal ki, hanem gyumolcsteat, amiben nincs tea? (milfordnak van sok finom ilyenje, meg van sok mas finom is)


jo minosegu szorpot tudok mondani bioszorpot, esetleg keszits te magad, a neten van sok recept


en szerettem a yo szorpot anno, de en ittam igy nem tudom mennyire gyerekbarat

2012. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Herbária szörpök
2012. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Update szörpök.

Kiadós finom és egészséges.

Az én fiam az epreset szereti.

2012. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Piroska vagy Sió szörpöt adok lányomnak inni.

Inkább cukros, mint édesítőszeres, tartósítószerrel teli mű szörpöket kapjon.

Idén készítettem bodza, és eper szörpöt, nagyon szereti a család, finom, és tudom mi van benne, valamint a bolti ár negyedéből megvan!

2012. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ritkán iszik szörpöt a fiam,de akkor csak a siót.az van itthon mindig,mert az apja is azt szereti.de inkább víz párti,hetente ha egyszer iszik,sokat mondok
2012. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem készíts magad, tényleg jó receptek vannak és nem is olyan bonyolult.
2012. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Turmixgepbe beleapritod a barackot, vagy a sargadinnyet, vagy az epret, vizet ontessz hozza es ha ugy erzed, akkor egy keveske cukrot. Isteni gyumolcsle lesz belole. A gorogdinnyet eleg kimagvazni, bele a turmixgepbe, se viz, se cukor csak osszeturmixolni es szuperjo dinnyele lesz belole. Almaval es kortevel is csinalhatsz, csak azok konnyen barnulnak. Ezekben biztos nincs tartositoszer es cukor is csak akkor, ha raksz bele.
2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor leírom hogy készül a szörp :)

a gyümit cukorral összefőzik!

csak olyan cukormentes szörp van ami édesítőszeres, azt meg gyerekeknek nem ajánlják. de a szörp olyan mint a lekvár, cukor nélkül nincs...

2012. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A szörp cukorral készül. Az édesítőszer pedig nagyobb gondot okoz a vesetubulusokban, mint amennyit acukor ártana.

Én csipkebogyóteát adok neki.

2012. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

piacon kell venni házilag gyártottat

én meggyeset vettem , isteni :D

2012. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!