Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai jel kérdés? Varrjam,...

Óvodai jel kérdés? Varrjam, vasaljam, rajzoljam?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,mert útban a kistesó és még nem tudjuk milyen nemű.A kisfiam most készül oviba és dilemmába vagyok,hogy ha a kistesó is fiú,akkor örökölné a ruháit,de akkor mit tudok az óvodai jellel csinálni,ami a ruháiban lesz?Remélem érhetően írtam le.
2012. jún. 21. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rajzold rá a címkére, és ha kell, azt bármikor ki tudod vágni a kistesónak. Neki pedig majd vasalsz, vagy varrsz.
2012. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én itt rendeltem: [link] Nekem két fiam van 4 és 1.5 évesek, nekem is eszembe jutott már, és majd időben kérni fogom, hogy a kicsinek is az legyen a jele ami a nagynak (nálunk beíratásnál már kérdezték, hogy esetleg ragaszkodunk e valamelyik jelhez)
2012. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. A címke jó ötlet, de az én nagyobbik fiam egyszerűen nem tűri el, azonnal ki kell vágnunk!
2012. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy az én fiam se tűri a címkét.Köszönöm a hozzászólásokat.Sajnos sok ruhából ki kellett vágnom,már a címkét,így bajba vagyok a rajzolással is.
2012. jún. 21. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
én simán belerajzoltam a jelet ruhafilccel
2012. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem... mi történik, ha egy X-szel áthúzod a jelet (ami úgyis belül van) és rárajzolod a másikat? A vasaltat sem lehet (jó esetben) eltávolítani és a hímzést is elég terápiás lenne lefejteni...
2012. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
majd megörökli az oviban a jelét.:)
2012. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!