Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szájfertőzést többször is...

A szájfertőzést többször is el lehet kapni?

Figyelt kérdés
A kislányom két hete gyógyult ki belőle (azt hittük) de ma megint kijött egy ilyen herpesz szerű a száján és benéztem a szájába és már a nyervén is láttam egy hólyagot. Mindenképpen elviszem az orvoshoz holnap. Esetleg tudtok valami gyógymódot?
2012. jún. 25. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az afta olyan mint a herpesz,ha egyszer elkapja,utána bármikor kijöhet újra,hajlamos lesz rá :(.
2012. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ. ennek nem nagyon örülök

:((((((

2012. jún. 25. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak is sokszor van (3 éves lesz).A doki a Corsodylt javasolta.Nekünk ez vált be a legjobban.Ha látom az Aftát, már használjuk is.Napi 2x-3x kell vele ecsetelni.Nem öblögetni, ahogy a tájékoztatón van, hanem ecsetelni.Fülpiszkálót mártogatok a lötyibe (kiöntöm valamibe, és úgy).

Szerintem én hetente két-három alkalommal át fogom ecsetelni vele a száját, nehogy megint Afta legyen.

2012. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ennyire nemrég volt neki szerintem akkor visszafertőződhetett :(

mindent de mindent ki kell főzni, kimosni, lecserélni, pl. a fogkefét is ki kell dobni és nekünk azt tanácsolta a doki, hogy ne is mosson fogat mikor tele a szája aftával.

de még a műanyag kanalkat is kifőztem, ágyneműt is, mert a párnájának a sarkát néha bekapja...

nekünk amúgy az a gél jött be ami alkoholos, gengigél talán a neve? nem is tudom, gyógyszertárban biztos megmondják, na meg a tantum verdével is fújkodtam, az is fertőtlenít

2012. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kisfiam is aftás,sajnos többször is kijött már,jelzi,ha beteg lesz.Mi kaptunk rá gyógyszert amit utánna 6 hónapig adhatok,majd ismét ír fel a doki,hogy mindig kéznél legyen,ha kellene.De én csak egyszer használtam neki,egyébként a phlogosol ecsetelővel kezelem neki.Sajnos az a gyermek amelyik hajlamos rá,akár élete végéig is elkísérheti.Nagyon fájdalmas!:(

2012. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!