Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy nem bírja a...

Létezik, hogy nem bírja a lányom füle az arany fülbevalót?

Figyelt kérdés

Ápr. végén voltunk lövetni. A kozmetikus mondta, hogy 4 hétig legyen benne az, amit ő belelőtt, kezeljem ezzel és ezzel...

A 4 hetet már túl is léptük, mikor kicseréltem a fülbevalót. A füle nagyon szép volt, egyáltalán nem gyulladt be neki a lövés után, még csak piros sem volt. Ezért mertem kicserélni.

Viszont mióta az arany van benne, nagyon csúnya. :(

Hátul mindkettő begyulladt, már gennyes.

Járt már így valaki?

Mivel kenjem neki, hogy hamarabb gyógyuljon?

Betadinnal nem hagyja fertőtleníteni, a kamillázást engedi, így egyelőre azt csinálom, + kenem egy "csodakenőccsel".

Hátha valaki tud ajánlani konkrétan erre valamit.



2012. jún. 26. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
kenőcsöt nem tudok ajánlani, de igen jártam már így, nem bírom az aranyat és a nagyobb fülbevalóktól is ugyan így begyullad a fülem. csak a kicsi ezüst vagy bizsu jöhet szóba
2012. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fülem semmit sem bír. Még az orvosi fémet sem:( Ezért cserélte ki anyukám aranyra, de azt sem bírta. Most is mindig begyullad, ha egy-egy alkalomra bármilyen fülbevalót beteszek.
2012. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Betadin kenőcs.

Lefertőtlenítetted a fülét, fülbevalót mielőtt beraktad?

Szerintem megint lesz 3-4 hét mire begyógyul neki. Mozgasd minden nap, és hátul töröld le a váladékot.

Betadin kenőcsöt tegyél fültisztító pálcikára, azzal kend körbe elől hátul, mozgasd mega fülbevalót hogy bele is menjen a lyukba!


Mást e használj csak ezt, be fog gyógyulni!

2012. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A következők futottak át az agyamon:

1) lehet, hogy az arany olyan anyaggal van ötvözve, amire allergiás (pl nikkel, króm...). Esetleg ha van másik arany fülbevaló, próbáld ki azt

2) lehet, hogy nem a fülbevaló anyagával, hanem a kapcsával van a baj.


Mindenképp visszatenném a belőtt fülbevalót, amíg gyulladt a füle!

2012. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a tanácsokat!

Visszatettem a fülébe a belőtt fülbevalót. Előtte fertőtlenítettem.

A Betadine kenőcs eszembe sem jutott, köszi! Megyek is a gyógyszertárba!

2012. jún. 27. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom a termékeket mindenkinek! Ezeket a füliket még az aranyra érzékenyek is viselhetik!

2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!