Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet 16hós kislánytól...

Hogy lehet 16hós kislánytól sikeresen, gyorsan vizeletet venni?

Figyelt kérdés

Reggel 7-8.30 között kellene, hogy belepisiljen a zacskóba.

Még nem vettünk tőle így pisit.

Valami biztos recept, hogy elsőre sikerüljön van valakinek?


2012. jún. 27. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát az nehéz lesz ilyen szűk időtartamban. Gondolom kaptatok nunira ragasztható zacskót. Nálunk mondjuk nem működött.

Esetleg megpróbálhatnátok bilire ültetni és jó sokat itatni előtte.

2012. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs bilink:(
2012. jún. 27. 20:23
 3/9 A kérdező kommentje:

Kislányom 7 előtt biztos nem ébred fel. Akkor szokott tejitalt kérni. Odaadom neki. Majd le kell fürdetnünk, a puniját is, ezt kérte a gyerekorvos.

Majd 9-ig elindulni leadni az sztk-ba a tasakot, amibe sikeresen belepisilt.

Kisfiamnál anno könnyű helyzet volt, mert volt "mit" a zacskóba tenni.

2012. jún. 27. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az esti fürdetés után ragasztottuk fel a tasakot, és reggel pisivel telve szedtük le. Nektek miért van ez a reggeli intervallum?

Nekünk ez hónapokkal ezelőtt volt, talán fél éves korában. Azt követően most kellett újra vizeletet vennünk tőle egy vírusos fertőzés miatt, 21 hónaposan. Most már nehezebb volt, 2 napot bénáztunk, mindig a pelusban kötött ki a pisi (de csak este próbálkoztunk). Aztán csütörtök reggel már muszáj volt vizeletet venni, mert még aznap délelőtt le kellett adni, hogy péntekre legyen eredmény és ne kelljen egy hétvégét bizonytalanságban lenni. Jól megitattam miután feltettem a tasakot, és megbeszéltem vele, hogy pisiljen. Az egészre kb. 3/4 óránk volt, utána rohannom kellett a pisivel az sztk-ba, hogy 9:30-ig le tudjuk adni. Összesen 10 ml-t tudott így pisilni, viszont az a tasakba ment, és elég volt szerencsére.

2012. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dexter4 válasza:
100%

Nekünk két orvos is azt javasolta, hogy állítsuk vízbe a gyerkőcöt. Így minden alkalommal sikerült is.

A kórházban hajnalban ragasztottam fel neki, így mikor felébresztettem kora reggel, belepisilt a zacskóba.

2012. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, hogy az egész punciját takarja a zacskó.
2012. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sziasztok.

Fél 7kor felragasztottuk neki a zacskót, megivott 2dl tápszert. Még mindig alszik. Zacsi üres, pelenkát nem adtunk rá, csak a pizsamagatyája és a zacskó van rajta. De semmi eddig......

2012. jún. 28. 08:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy fertőtleníteni kell a nunit a zacsi felragasztása előtt? Betadinos vízzel és steril vattával kell lemosni.
2012. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Felébresztettük 8.45kor. Új zacskót tettünk fel, sétált és SIKER:)))))

Mutatta, hogy volt pisi-ilyet még soha nem csinált:)


Nekünk csak vizes fürdést és törölközést mondtak. Így csak annyi történt. Nem szívesen betadinoznám be belül a nuniját.

Meglátjuk milyen eredmény lesz.


2 napja 38C-os láza van, mindent kizárt a doki, így azt gondolja, lehet, hogy felfázott.


Köszi a válaszaitokat.

2012. jún. 28. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!