Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Próbáltátok már az Oriflame...

Próbáltátok már az Oriflame gyerekvitaminjait?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének. Érdemes megvenni?
2012. jún. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem venném meg!
2012. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oriflame nem vitaminra van szakosodva mint tudjuk, hanem szépségápolási cikkekre. Én nem adnám a gyerekemnek.
2012. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt tudom, hogy főként kozmetikai termékeket gyárt, de ismert jópár más ilyen márka is... Amway, FLP, stb...

Az összetevői érdekelnének még, mert azt a neten elérhető katalógusban részletesen nem találtam meg.

Várom a további tapasztalatokat... Vagy tudtok ajánlani más multi gyerekvitamint, ami folyékony és csak természetes összetevőkből van? Vérszegény gyerkőcnek kellene.

Előre is köszönöm!

2012. jún. 28. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:

kedves előző 2 válaszoló!

Leendő védőnőként is mondhatom,hogy tévedtek!

Az oriflame rengeteget költött kutatás-fejlesztésre,mire elkészültek a minőségi vitaminok,minőségi alapanyagokból.

Belépésem történe is ezzel kezdődőtt:a barátnőm gyereke állandóan betegeskedik,utána néztem az összetevőknek,ez a vitamin bizonyult a legmegfelelőbbnek.Azóta már szedjük a felnőtteknek való változatot is,köszönjük szuperül vagyunk:)

Hatékonysága:


Immunrendszer


A-, C-, D-vitamin

Cink, réz szelén


Csontok és fogak


D-, K-vitamin

Kalcium, magnézium


Szemek


A-vitamin, riboflavin

Cink


Energia és izmok


B-vitamin-komplex

Kalcium, magnézium

Vas, króm


Előnyei


• Erősíti az immunrendszert

• Egészséges növekedést és fejlődést biztosít

• Pótolja a tápanyagokat, különösen az egyoldalúan étkező gyerekeknél


Magas minőség

A gyártási folyamat Svédországban történik, GMP-minősítéssel (Good Manufacturing Practice), a legjobb minőségű összetevőket használva. A halolaj a Csendes-óceánban honos szardínia- és szardella állomány halaiból származik, és a legfejlettebb technológia alkalmazásával 5 lépcsős tisztítási folyamaton esik át.

A készítmények nem tartalmaznak mesterséges ízesítőket, tartósítószereket, cukrot, színezéket, genetikailag módosított összetevőket és zselatint. A Multivitamin- és ásványianyag-tartalmú tabletta xylitol-t (növényi édesítőszer) tartalmaz, amely védi a fogakat. Az Omega3 természetes citromolajjal ízesített.


Nekem nem kell hinni,ezek tények:)

Kedves kérdező,remélem tudtam segíteni.Én ajánlom mindig azoknak,akik megkérdezik,hogy mit adjanak a gyereknek,eddig még nem volt rá panasz,akárki is vett tőlem ilyen!

2013. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!