Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tescoban mennyibe kerülnek a...

Tescoban mennyibe kerülnek a kis játék labdák? Lejjebb.

Figyelt kérdés
Ilyen labdát akarok venni: [link] olcsóbb? És mit érdemes hozzá venni,játék sátrat vagy valami kis medenceszerűt? Bentre venném.
2012. júl. 4. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 50db-osat vettem kismedencével, együtt 3500ft volt. Külön az 50db labda asszem 1990ft.
2012. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 2500 körül van, mi is vettünk tavaly. Örököltünk is egy csomót, van hozzá alagutas sátrank is, de lányom nem használja, csak porfogó az összes.


Talán más hasznosabbat tud írni, hátha valakik szeretik:)

2012. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem amikor akciós volt a Tescoban, azt hiszem 2000.-/100 db. Hogy most mennyi azt nem tudom. A legolcsobb, legkisebb felfújhatós medencét (~1200.-) vettem meg hozzá, szintén bentre. Imádja a fiam(1,5 éves)-én már kevésbé...:D
2012. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2500 Ft a 100 db-os, és szerintem legegyszerűbb kismedencét vedd meg, tök jól el lehet szórakozni, hogy belerakjátok a labdákat, ő kidobálja. Viszont 100 db-ot összeszedni azért jó feladat, főleg, hogy valószínűleg ő nem nagyon fog segíteni az elpakolásnál. :-) Mindenképpen úgy alakítsd ki, hogy könnyű legyen játék után elpakolni, medencét leengedni, stb.
2012. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én akkor valami szuper akcióban vettem tescoban 799.- 100 db-ost tavaly. De nem nagyon játszott vele, csak kidobálta, én meg nem győztem összeszedni.
2012. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most elgondolkodtam:)) Koszi a valaszokat. Fiam tuti ki fogja dobalni, szeret ilyet csinalni:)
2012. júl. 4. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont most vettem vasárnap a lányomnak.100db-os 1990ft volt.

Nálunk a fele a kinti medencéjében van,a másik felét meg a lakásban pakolássza a kisbevásárlókocsijából a játékbabakocsiba:)meg mindenfelé:)))

2012. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!