Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves kislányomat tegnap...

2éves kislányomat tegnap megkapta a kiskutya?

Figyelt kérdés
Kb.2-3hetes kutyus!Kislányom kezén egy apró marás lett semmi más, na meg megijedt!Lehet vmi baja?
2012. júl. 5. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja,de szerintem más a megkapás egy ilyen kicsi kutyus még játszik.
2012. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak evett a kutyus és kislányom meg piszkálta ezért írtam, hogy megkapta:)Igaz én nem láttam mert az apjával volt!!!!!
2012. júl. 5. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:
nem lesz baja tőle (főleg, ha oltva és féregtelenítve van a kutya). ne haragudj, hogy beleszólok, mindkettő kicsi, a lányod és a kutyus is, de mielőbb ki kéne alakítani, mit szabad és mit nem, ehhez nagyon következetesen állni hozzá (férjednek is). nem kötekedésből írom, csak tudom, hogy nem egyszerű a helyzet. mekkorára nő a kutty?
2012. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én már nevelem mindkettőt:)Amúgy nem nő nagyra pici marad!
2012. júl. 5. 08:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Az első vagyok.Ha valóban evés közben kapta meg a lányodat,akkor fennálhat a veszélye annak,hogy táplálékvédő a kutyus és ez tényleg már egészen pici kortól kiütközik egy kutyán,macskán.Én személy szerint soha semmilyen körülmények között nem tűrnék meg táplálékvédő jószágot az otthonomban!Sajnos kinevelni nagyon nehéz belőlük ezt a fajta védekezési ösztönt!Nagyon figyel oda a kutyára,ha mégis megtartanátok!
2012. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2-3 hetes kutyus???

2 hetesen nyílik ki a szemük,akkor még jóformán csak mászni tudnak, a foguk 4 hetes kor körül jön ki.

A ti kutyusoktok???


Amire figyeljetek, a kutyák kapják meg a kötelező oltásokat, 6-8 -12 hetesen, és rendszeresen féregteleníteni kell őket.


De ha a seb nem javul, és dokinak megmutatnám

2012. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na igen, a 2-3 hetesen én is kiakadtam...

Egyébként egy "táplálékvédő" kölyköt állati könnyű helyrerakni, amíg kicsi. Belenyúlsz a táljába és ha morog, harap, de akár csak megpróbál a farával a tál és közéd állni, akkor nevelni kell. Egyszerűen elkapod a grabancát és megrázod jó alaposan. Az anyja is ezt csinálja vele, meg fogja érteni. Addig kell ezt folytatni, amíg simán hagyja, hogy belenyúlj, ill. elvedd tőle a kaját. Ha a fejével nyomja le a tálat, nehogy elvedd tőle, már az is veszélyessé válik nagy korára!

2012. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi, válasz a kérdésre: Ha egészséges a kutya, akkor nem lesz baj, de mindenképpen figyeld a sebed. Ha van, akkor kend be Bepanthen plusszal, v. vmilyen feltőtlenítő-hámosító kencével.
2012. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszoló jól látja,miként lehetséges kinevelni az állati viselkedést,de hidd el nem minden kutyánál lehet.Nekünk volt egy német dogunk,ő annyira védte a kajáját,hogy a saját lábát harapta szét,pedig nem egyszer kértünk állatorvosi segítséget a mikéntekhez,két éves korában mégis el kellett altattatnunk,mert már csak lapáttal lehetett beadni az ételt a keneljébe.A hátsó udvar az övé volt szerettük nagyon,de teljesen eltorzult a viselkedése,nem lehetett emberek társaságában tartani.
2012. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,mivel egy 2-3 hetes kiskutyának még épphogy kinyílt a szeme,foga meg főleg nincs.És ilyen korban kizárólag anyatejjel táplálkoznak.
2012. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!